152

Spousta lidí si zoufá, že v životě stále neví, co má dělat. Čekají na svou příležitost. S tím já tedy problém nemám… Nesnáším čekání (u doktora, na autobus, na příležitost, kdy si vzít ty krásné nové šaty atd.). Nechci celý život na něco čekat! To bych se taky nemusela dočkat. Takže já nečekám, ale tvořím a konám. Co? 
Všechno možné. Tedy v současné chvíli především začínám budovat svou Kancelář snů. Co to je?
Můj pracovně-osobní projekt. Napadlo mě to na jednání u jednoho klienta. Jednak jsem kritickým okem prohlédla zasedací místnost a okamžitě mě bouchlo do očí několik zásadních nedostatků. Ale hlavně ten klient chtěl odlovit lidi, kteří pracují v kancelářích (zejména ty, kteří nakupují nebo spolurozhodují o nákupu vybavení a kancelářských potřeb). A vida – na internetu jsem podobně zaměřený portál nenašla. No jasně, je tu spousta eshopů, ale to je tak všechno. Kde jsou nějaké inspirace, rady, design, návody… A tak jsem se rozhodla, že tohle je přesně téma, které si vezmu za své.
Tak se hledá “díra na trhu”. Nečekat, ale pátrat po ní!  🙂
A tak jsem začala s tím, že jsem na Facebooku založila skupinu Kancelář snů. Docela hezky se rozběhla, takže jsem se s kamarádem dohodla na vytvoření portálu a začala oslovovat první firmy, zda by měly zájem o spolupráci na tomto projektu. Zdá se, že to byla trefa do černého, protože spolupráci mi přislíbily 4 firmy z prvních 5 oslovených. Jsem neskutečně spokojená, že se můj záměr tak hezky vyvíjí.
Ovšem, je tu tradiční problém – musím opět čekat a to mi moc dobře nejde. Musím čekat, až bude portál naprogramován. Jsou to ale muka, stejně jako když se těšíte, že za měsíc máte jet na vysněnou dovolenou. 
A tak jsem se rozhodla dobu čekání naplnit tím, že zde občas poreferuji, jak se projekt vyvíjí a třeba někomu dalšímu pomohu radou či inspirací z oblasti, kterou (aspoň dle mínění jiných) ovládám.  🙂
Mějte se fajn!
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account