Předlouhé kroky a cesta plná překážek vedou ke splnění snu. A když si konečně můžete sednou před půl tuny knih, na kterých se vyjímá vaše jméno, přijde tvrdá realita. Bude se to prodávat? Je to vůbec zajímavé téma? A spousta dalších otázek, které asi zná každá, která se vrhla do vlastního a dosti nejistého světa businessu.
Tu horu knih mám doma pořád. Ale zmenšuje se. Jen ne tak rychle, jak bych si asi přála. Konkurence je veliká, ale zdravá. Propagace je účinná, ale ne zrovna levná. Existuje tisíc nástrojů, jak knihu protlačit mezi maminky, pro které je vymýšlení zábavy na doma někdy peklo. Hlavně když jsou děti třeba nemocné. Není to tak dávno, co si syn (2 roky) vzal razítko, vypreparoval z něj polštářek s červeným inkoustem, důkladně si pokryl barvou obě dlaně a pak… Uvařila jsem si čaj a sedla do svého nového ušáka. Děti to prostě vycítí, nedělají nic proto, aby vás naštvaly, ale aby vás donutily nahlédnout na věci trochu jinak.
Místo, abych přemýšlela, co dělám špatně, jsem začala uvažovat nad tím, co můžu zlepšit. Kniha dostala nové prodejní stránky. Udělala jsem videoprohlídku, jak vypadá uvnitř. Zveřejnila jsem i záznamy toho, jak vznikla. Sdílela jsem recenze spokojených maminek i fotografie dětí s knihami nebo u stolečků. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account