Renata z Pracovny ŽENY s.r.o. Chrudim píše o tom, jaké to je být ŽENOU s.r.o. Čtěte! 🙂

Jaké to je být ŽENOU s.r.o.

Milé ženy a dámy, ráda bych vám sdělila to, co nosím v sobě posledních pár měsíců. Dějí se mi neuvěřitelné věci a jsem za ně velmi vděčná. Nebojte, sci-fi vás nečeká. Je to prostě život.

Čím více pustím uzdu, nepřemýšlím nad hloupostmi a dělám pořád to co mě baví, tím více se kolem mě objevují lidé, ženy, zajímavé osobnosti (a pozor nejde o celebrity, ale reálné a obyčejné ženy z mého okolí), které jsem neměla doteď možnost potkat. Jsou to ženy, které se chtějí k projektu ŽENY s.r.o. a ke mě přidat, sdílet s námi zkušenosti podnikatelské i osobní. Vidí, že díky Pracovně vznikají velké věci, nové, inspirativní a rozhodně ne nudné.

Za tu dobu, co je Pracovna otevřena, mi prošlo dveřmi mnoho žen a já jen s radostí a láskou sleduji jaké kouzlo to má, nejedna odchází s úsměvem na rtech a odpovědí: “Děkuji vám, že jsem měla možnost se s vámi potkat” a ,,Teď už vím, že díky ŽENY s.r.o. se dostanu zase o krok dále”. Mám radost, když odchází s listem plným kontaktů na možné spolupráce – bez reklam, poplatku a nátlaků. A takhle moje milé ženy propojování funguje, má budoucnost, má smysl, věřte mi. Ty ženy, které se díky Pracovně ŽENY s.r.o. Chrudim postavily na vlastní nohy, budeme od září zviditelňovat, sdělovat jejich emoce a příběhy a dozvíte se více o tom, jak je fajn mít podporu a to jakoukoliv. Jak je to prima nebýt na ty bolestivé začátky sám. Sdílet zkušenosti s ostatními je to nejvíc, co si můžeme přát. Možná se někteří již brzy přesvědčí na vlastní kůži.

Můj příbeh je o tom, že díky Ženám se dostávám výš a výš nejde o finance, ale emočně stoupá moje vnitřní já a k tomu všemu mám možnost setkávat se s vámi – s lidmi z ulice, z reálného života, s lidmi, kteří mi věří. Mám možnost dělat práci, která mě baví a zároveň plnit svoji misi – být užitečná.
A to, že opravdu nelžu, přikládám malý důkaz, jak to bezvadně funguje, píši tento článek a najednou mi přijde zpráva: “Renčo, kdybych jednou chtěla začít podnikat, tak mi poradíš jo? Já pořád něco vymýšlím.. Ale naši nebo přítel mě vždycky uzemní. :;(”
Mimo jiné toto slýchávám často.

Jasně, že poradím a ráda, vždyť mě to přeci baví! Dělejte taky co vás baví, nebudťe na to sami, nebojte se si říci o pomoc , budťe sami sebou a přijďte mezi nás!
Sakra to je úleva. Konečně jsem se mohla vykřičet. 😀
Jo a ještě jedna věc. Potkávejte se s těmi, se kterými se potkat chcete nebo máte. A nechte věci volně běžet, vše má svůj čas.

Plňte si své sny a vize.

Před 2 lety jsem zachraňovala muže v kaštanových alejích. Ležel bezvládně na zemi kousek od našeho domu, zrovna jsem venčila psa. Okamžitě jsem zastavila a začala s první pomocí, dělala jsem co jsem mohla do příjezdu záchranky. Když přijela sanitka, naložila muže a už jsem nic víc dál neřešila. Konec byl bohužel smutný, i přes to, že snaha byla veliká. A čas šel dál. Jednou mi do Pracovny přišla na seminář žena, která se zabývá bylinkami a slovo dalo slovo a my se setkaly a domlouvaly bylinkové sedánky pro naši Pracovnu. A najednou při další shůzce na tu milou ženu hledím a říkám: “Bože, vy jste byla jako záchranář v té sanitce a ona na to, že ano, že si mě pamatuje” a pak co je sci-fi 🙂 Měly jsme se potkat a stalo se to díky ŽENY s.r.o.

Jsem za to nesmírně vděčná! Hanička je úžasná žena plná energie. A těm, kteří se s ní u nás potkají, zeptejte se jí klidně a sama vám řekne jak to tenkrát bylo.

ŽENY s.r.o. je fenomém, síla, posedlost.
Přijďte k nám změnit své životy:o)))
S láskou k Evě a celému týmu Renata !

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account