91

S mojí nejlepší kamarádkou už jsem se pustily do spousty projektů a protože jsme akční ženy a rády posouváme naše hranice a limity (teď už tedy opatrněji, dřív jsme byly mnohem víc hr) a portfolio našich aktivit se rozrostlo o nový projekt.
Obě dvě se energiemi a „věcmi mezi nebem a zemí“ zabýváme už spoustu let, i to ostatní učíme a to tak, aby to nebyla jen teorie, ale zajímají nás hlavně praktické věci.
Konkrétní a hmatatelné způsoby, jak si zjednodušit život. Když tu ty možnosti jsou, tak proč to neudělat, že?
A slovo dalo slovo a po úvaze, jak schopnosti využít byla vymyšlena WWW.FIREMNICARODEJKA.CZ (projekt pro všechny podnikatele, majitele firem, personalisty, zkrátka pro všechny, kdo chtějí zvýšit příliv nových klientů, odstranit bloky, které by jejich podnikání mohly bránit, zvolit nejvhodnějšího zaměstnance mezi vybranými uchazeči, zlepšit energii na pracovišti a spoustu dalších věcí. 🙂
Tváří bude Jana a mou starostí – v tomto případě spíš RADOSTÍ, je postarání se o komunikaci, PR, marketing, zkrátka všechny ty věci kolem – ta příprava a ta „realizace“ bude na ní.
Co mě nejvíc baví a fascinuje zároveň, že když máte dobrý nápad a nadchnete se pro něj, tak pak to jde tak nějak samo… všechno jde hladce, nápady srší. Pro webové stránky jsme použily zdarma systém WordPressu (což mimochodem velmi doporučuji, pokud si chcete udělat webové stránky a nechcete na začátku platit webaře, nebo prostě jen chcete, aby to bylo rychle…). Na své další projekty jsem měla webaře, grafika, všechno trvalo dlouho, než se to vymyslelo… a tyhle stránky jsou tak jednoduché a chci po nich pár věcí, že na to WordPress bohatě stačí… a co je hlavní, uděláte si to tak, jak chcete. Založit Facebookový profil byla také hračka, zkrátka všechno běželo, jak na drátku.
A první realizace s klienty už máme úspěšně také za sebou. 🙂
Moje rada a ponaučení:  Pokud máte nějaký projekt v hlavně, jděte do toho. Nečekejte, až budete mít víc zkušeností, víc peněz, víc všeho… Jsou způsoby, jak začít s minimem vynaložených peněžních prostředků. Rozhodně neříkám, nechte práce, co děláte, všechno hoďte za hlavu a pusťte se do honu za Vaším snem, TO ANI NÁHODOU. Můžete začít jako koníček, aktivita mimo Vaši práci a co Vy víte, třeba se to zvrhne a začne Vás to živit tak, že původní práci necháte… To ale nezjistíte, dokud to nezkusíte.
Zakončím citátem…
LEPŠÍ LITOVAT TOHO, CO JSME UDĚLALY, NEŽ TOHO, CO JSME NEUDĚLALY…
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account