72

Načerpejte mladou energii jara a prožívejte jej opravdu vědomě, vyzývá LIKI.

Jaro přišlo i astrologicky a s ním v Beranu začíná nový astrologický rok.

Beran, první znamení Zvěrokruhu přináší novou, svěží, trochu drzou a smělou energii, Beránkem vše začíná znovu, celý astrologický rok je před námi, můžeme vše začít nově, bez starých strachů, omezení, pochyb a obav.

Jaro je období setby, začátků, tedy i v našem životě můžeme dělat kroky ke svému zcela novému zdraví – fyzickému i psychickému. Můžeme zvyšovat svoji vitalitu třeba úpravou stravy: jíst lehce, nemusíme to přehánět s masem a mlékem, můžeme naopak více zařazovat listovou zeleninu, ale nejen tu, začíná růst kopřiva, pampeliška, sedmikrásky… to vše můžeme nejen přidávat do našich jídel, ale můžeme se doslova napást: když utrhneme listy pampelišky, kopřivy, květ sedmikrásky, stačí opláchnout a hned sníst, protože právě utržené mají v sobě nejvíce vitální energie, kterou potřebujeme, jak začnou uvadat, vitální energie klesá.

Můžeme si ale i mladé listy pampelišky, kopřivy, květy sedmikrásky přinést domů a třeba je přidat do salátu, ozdobit jimi polévku či hlavní jídlo.

Z listů kopřivy připravíme nápoj na čištění krve: opláchnuté listy dáme do pramenité vody do skleněné nádoby, můžeme k nim přidat i pár květů sedmikrásky a necháme přes noc louhovat, potom pijeme pro osvěžení celkové i podporu krvetvorby.

Vitalitu posileme také mentálně a emočně třeba tím, že posilujeme důvěru v sebe a v život. Prožíváním radostí z krásy pučící probouzející se přírody se také posilujeme, pobytem v přírodě, pořádným dýcháním a procházkami si nejen odpočineme od každodenního spěchu, ale načerpeme právě tu mladou energii jara.

Krásné jaro prožívané vědomě!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account