61

Arowana se s námi podělila o svůj příběh, který může být isnpirací pro nás všechny!
Jak již jsem o sobě prozradila, jsem v předčasném důchodu a pečuji o nemocného manžela. Tím pádem se málokdy dostanu mezi lidi, a tak mým jediným spojením se světem je internet. Při jednom brouzdání na internetu jsem objevila portál Ženy s.r.o. Nelenila jsem a okamžitě  se zaregistrovala. Podívala jsem se na video, jak pracovat s webem Ženy s.r.o a pak jsem začala tento web hojně navštěvovat, až jsem se na něm stala zcela závislou. Od té doby nenavštěvuji na internetu nic jiného. A tak pilně testuji, sdílím zážitky jiných žen, hodnotím, občas napíšu článek, nebo vložím recept. A co mi nejvíc pomáhá?  Jsou to články od PhDr. Lucie Lebduškové. Každý její článek je pro mě velice povzbuzující, inspirativní, zkrátka mi mluví z duše. Přečetla jsem si o ni mnoho zajímavých věcí a velice chválím její rozhodnutí odejít z role posuzovatelky psychicky nemocných lidí a raději jim pomáhat v tom, aby vůbec psychiatra nepotřebovali.
A teď se dostávám k hlavní myšlence mého článku. Užívám 3 roky slabší antidepresiva. V lékárně, když jsem si je vyzvedávala, mi řekla mladá studentka 5. ročníku farmacie, která tam byla na praxi, že to mám na dobrou náladu. Zvykla jsem si na ně, a když jsem si je zapoměla vzít, cítila jsem se nervóznější.
Psychiatra jsem měla navštívit v polovině srpna. Bohužel jsem termín propásla, a když jsem tam šla dva dny po termínu, paní doktorka měla dovolenou a sestřička mě objednala až za další tři týdny. A tak jsem zůstala bez tabletek na dobrou náladu a řekla si, že to vydržím bez nich. První dny jsem se necítila nejlíp, ale pak jsem začala navštěvovat web Ženy s.r.o., který mě úplně pohltil a začala jsem se cítit den ode dne lépe. Když jsem navštívila paní doktorku po jejím návratu z dovolené, tak konstatovala, že již žádné léky na uklidnění nepotřebuji.
Děkuji Ženám s.r.o. a všem, kteří tam přispívají. Všichni jste moji terapeuti.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account