179

Den začal paradoxně dost nepříjemným probuzením. Pošťačka zazvonila na zvonek tak, že jsem málem měla infarkt. Další se dostavil, když jsem v jejím košíku viděla obálku se zeleným pruhem, po které napřed sáhla. Polilo mne horko. Naštěstí se ukázalo, že ta nebyla pro mne. Uffff… Místo toho mi dávala k podpisu dvě bublinkové obálky. Jednu menší a druhou velikou.
Jedna očekávaná, druhá tajemná 😎
Tak jak začal dnešek šokem, pokračoval velmi příjemným překvapením. Na obálkách jsem samozřejmě viděla hned, od koho jsou. A tak jsem u jedné z nich znala i obsah. Druhá pro mne byla velkou neznámou. Obě jsem nedočkavě otevřela. V té menší byly dva bločky, které jsem si vyměnila ve směnárně za bodíky. Vílí a květinový. Pošlete mne do papírnictví s desti tisíci a klidně je tam nechám i za věci, které nepotřebuji. Je to zkráka moje slabůstka a možná spíš trošičku úchylka. Moc jsem se na ně těšila a tak jsem byla ráda, že mi je Irča zaslala tak rychle. Tak to je první děkuji.

Po otevření druhé, té větší, se mi obličej rozzářil ještě víc. Lenďa mi po zmínce u jednoho jejího příspěvku, poslala několik krásných tužek do mé sbírky. Obzvlášť ta jedna je výjimečná a speciální. Ale to nebylo všechno. Mimo tužek totiž obálka obsahovala krásnou… co říkám, nádhernou plyšovou berušku pro naši Elišku. Malá se právě probudila a už bušila na dveře. Přivítala jsem ji slovy: “Podívej, co Ti poslala teta Lenka.” Úplně roztála, hned se s ní začala mazlit a připadala mi doslova dojatá. Nic neříkala, jen se usmívala a měla slzičky na krajíčku. A to bez nadsázky. Potom začala zkoumat tykadla a povídá: “Musím umotat tykadla.” Po zbytek dne prarodičům hlásila: “Mám nový berušku.” Nemůžu si pomoci, ale dětské, upřímné radosti se zkrátka nic nevyrovná.

Proto ještě jednou moc, moc, děkuji za obě. Díky Irče a Lence jsme dnes měly opravdu nádherný den. Navíc se vyvedlo počasí a já se cítila opravdu šťastná. Copak se tohle dá něčím vyrovnat?

Buďte také šťastné a radujte se i z maličkostí. Život je příliš krátký, vím o tom docela dost, víc než bych chtěla, a tak se snažím, užívat si každý den a vám všem přeji totéž.
Míška optimistka s bambulkou Eliškou *heart*

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account