Kdo se kde objevil? Kvůli komu, nebo čemu vřeštěla děvčata v umývárce?
Jste napnuté a zvědavé?
Tak to není nic jednoduššího, než se začíst do dalších řádků příběhu.

V umývárce bylo opravdové boží dopuštění!

“Baris, já-” zarazila se Elen a jenom tupě a zamilovaně hleděla před sebe, jako kdyby ji někdo zaklel. Nezačala pištět jako ostatní děvčata, ale jenom tupě zírala.
“What!?” ozval se mužský hlas a muž, který zrovna promlvuil, se kolem sebe zmateně rozlížel. Naštěstí pobláznění Elenu brzy přešlo a teď byla schopná svému dvojčeti vynadat.
“Když jsem ti řekla, aby sis něco přála, počítala jsem s tím, že provedeš něco míň závažného, než tohle,” ukázala pravou rukou na Brada Pitta s omotaným ručníkem kolem pasu a sprhovým gelem v ruce. Po vypracovaném těle mu tékala pěna a kapky vody.
“Jéj, protě to bylo první co mě napadlo. Usilovně jsm si přála, aby se tu objevil Brad Pitt. To byl vždycky můj sen vidět ho naživo. Ale nepočtala jsem s tim, že to vyjde.”
Mezitím, co dvojčata vedla debatu, se na zmateného Brada vrhla děvčata všech věkových kategorií a málem ho umačkala.
“Pošli ho pryč, okamžitě!” naléhala Elen na Barbaru.
“Blázníš? Kolikrát v životě se ti poštěstí vidět polonahýho Brada na vlastní oči? Jenom se podívej, na to, kolik mu je, vypadá pořá děsně sexy.”
“Jo, máš pravdu,” souhlasila Elen, “ale chudák… Vždyť jsi ho vytáhla ze sprchy, jak by ses asi cítila ty, kdyby tě někdo přivolal z vany a sesypalo se na tebe tucet pubertálních kluků?” rýpla jí Elen do svědomí.
Barbara se tedy upřeně zahleděla na Brada a v duchu si přála, aby zmizel, ale nic se nestalo. Stál tam jako přimrazený a pořád se zmateně rozhlížel kolem sebe. Působilo to sice komicky, pro něj to ale musel být nevýslovný šok.
“Co se děje?Proč ještě není pryč?” nechápala Elen.
“Nevím, chci aby odešel, ale nejde to,” nakrčila čelo Barbara.
“Zřejmě to nechceš natolik, aby se to splnilo,” poučila ji sestra, což Babaru rozhněvalo. Neměla ráda, když jí Elen ládovala svými přechytralými moudry. Obě ale měly štěstí, že jejich debatu nikdo neposlouchal, protože všechny holky byly zaneprázdněné svalnatým sex-idolem.
“Jasný! A jako kdo by chtěl, aby zmizel? Nejsi padlá na hlavu? Mám ještě tolik nesplněných přání, který bych,”
“Ani na to nemysli!” přerušila ji Elen rázně. “Bohatě stačí tohleto a i beztak budeme mít malér.” A taky, že měla pravdu. Z umývárky vyběhla dvě děvčata a zanedlouho jich přišlo pět. Jestli to takhle bude pkračovat, tak ubohého Brada Pitta jeho bláznivé fanynky ušlapou. Chudák ani nemá možnost se nějak dostat ze záchodků, protože ho žádná z dívek nechce pustit. I když zavřenému na toaletách by mu bylo v tuhle chvíli asi lépe, než v přeplněné restauraci.
“Tak ho pošli pryč ty,” rozhodla Barbara s těžkým srdcem, načež se Elen na Brada podívala a přála si, aby zmizel, jenomže se o celé vymklo kontorle. Dalo by se říc, že Brad zmizel a nezmizel. Přesněji řečeno, zmizely jenom části Bradova těla, což vyvolalo příšernou paniku! Všechna děvčata zmateně vyběhla a na tváři měla každá do jedné, zděšený výraz.
“Cos to provedla?” vypískla Barbara, když na ní mrklo Bradovo oko bez hlavy.
“Zřejmě ho nemůžu odčarovat, pokud sis to přála ty, nebo nevím, proč se to stalo,” nechápala Elen a zkoušela Brada za každou cenu poslat zpět, ale pokaždé to mělo podobné následky, akorát se střídaly Bradovy části těla. Jedna zmizela a objevila se místo ní jiná.
Když už konečně odčarovala legrační oko visící ve vzduchu, tak mu přičarovala zpátky jenom ruce a všemu dodala korunu Bradova spodní polovina těla bez ručníku. Ne snad, že by to Elen udělala schválně, ale opět se jí kouzlo nepovedlo. Naštěstí ale stál zády k oběma a zároveň naneštěstí k vchodovým dveřím do kterých vešla jejich matka.
“O můj bože, co to tu provádíte?” zakryla si oči při pohledu na nahou polovinu těla, které nevěděla, kde se vzalo a komu vůbec patří a ani to, jestli se nezbláznila. Přeci jen… vidí mužský úd bez zbytku těla. Je to normální?
“Můžeme ti to vysvětlit, opravdu,” začala až s přehaným klidem Elen a Barbara ji doplnila: “Vlastně nevíme, jak se to stalo,” zalhala. “Najedou se tu objevil rad Pitt a teď je tu jenom-” zadívala se směrem ke dveřím, kde před chvílí stály nohy a nic tam nebylo. “A teď je u jenom voňavá vůně jeho sprchovýho gelu,” dodala.
“A co tu dělá ten nahý chlap? Lépě řečeno, ta polovina nahého chlapa?” drželasi ruce před očima a mávala rukou někam za sebe.
“Ale vždyť tu žáná polovina mužskýho neni a už vůbec ne nahýho,” zahrála to na svou zmatenou matku Barbara.
“Škoda,” pronesla apaticky Elen a Barbara se zachichotala.
“Neříkejte mi, že támhle nic nestojí! Ještě před chílí jsem se koukala a-” v tu chvíli si jejich matka přestala z boku krýt oči, ale zjistila, že tu nic není. Žádný nahý chlap a ani žádná jiná nahá část lidského těla.
“Pojď mami, radši půjdeme, nebo skončíme jako ty bláznivé holky, co odsud před chvílí vyběhly,” dvojčata vyvedla svou matku ze záchodů a zavedla ji zpátky ke stolu, kde už čekal netrpělivě jejich otec s další várkou palačinek.
Jenomže děvčata netušila, co mají teď ve svých rukách! Takhle to přeci nejde, na něco pomyslí a najednou >>PUF<< Nic není jen tak a ani kouzlení, nebo co to vlastně ovládají, nemůže být tak jednoduché a také že nebude...
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account