139

V mém prvním blogu Fotím,fotíš,fotíme mě zaujal komentář čtenářky, která napsala, že nemá dost kvalitní fotoaparát.
Myslím si, že technika není zase až tak důležitá, ale lepší věci vám pomůžou zlepšit kvalitu fotografie.To dá rozum, ale já jsem začínala s mobilem a postupně jsem si našetřila na foták a začala fotit oslavy, večírky..atd.
Ne hned :-),ale časem jsem si pořídila lepší objektiv a moje práce se zlepšovala. Absolovala jsem kurz focení a šla jsem si za svým snem. Vše jde dopředu a je dobré se stále učit.
Nebojte se, když se někomu nebude líbit nějaká vaše fotka, to nevadí. Nenechte se odradit. Já sama se musím ještě hodně učit a chyby kompoziční mám také…
Jsou ale lidé, kterým se vaše práce bude líbit a to je pro vás hnací motor, protože oni práci ocení. Foťte život kolem sebe, děti, rodinu, zvířata……Důležitý je děj a příběh, který zachytíte na fotku.
Moje druhá výstava Život kolem nás, kterou mi zveřejnili na uměleckých blozích v Americe, zachycuje náš obyčejný život, v našem městečku. Každé ráno jsem jela na kole a lidé začínali pracovat na poli. A já fotila. Snažila jsem se zachytit řenesla, na která se dnes už tak trochu zapomnělo.
Ráda bych vám ukázala fotky, které zveřejnili v New Yorském magazinu aCurator , třeba pro vás budou zase další inspirací. 
A rada na závěr:
Nebojte se, vezměte foťák nebo jen mobil a foťte co vás napadne!
Krásný den přeje
Mirka 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account