131

Milé ženy, přemýšlím o uspořádání několika hodinové akce pro ženy – slečny, maminky, babičky se zaměřením na relaxaci, odpočinek, inspiraci, potěšení s příp. hlídáním dětí a drobným občerstvením. Vstup by byl dobrovolný a výtěžek by byl použit na dobročinné účely.
Jsem z malého města, mám k dispozici větší místnost v centru, kam by se mohlo vejít cca 10 prezentačních míst. Zamýšlela jsem podpořit místní podnikavé ženy nabídkou jejich činností/výrobků a tím rozšíření povědomí o jejich podnikání. 
Určitě plánuji prezentaci kosmetičky s líčením zdarma, masérku, manikérku, možná kartářku, nabídku bižuterie, kosmetiky, dekoračních předmětů, možná neobvyklých hraček ad. 
Akci bych uspořádala nejlépe některé sobotní listopadové odpoledne, kdy ještě neprobíhají předvánoční přípravy a úklidy a ženy nejsou v zaměstnání. Zúčastnit by se mohly i maminky s malými dětmi, protože v přilehlé místnosti je herna a jídelnička, kde je možné děti pohlídat a nakrmit.
Co by Vás na podobnou akci přilákalo? Co by Vás přesvědčilo k návštěvě? Co by na podobné akci němělo chybět?
Děkuji za Vaše nápady a inspiraci. 🙂
Pakliže se mi podaří akci uspořádat, určitě se s Vámi podělím o dojmy a fotky. A když bude mít akce úspěch, možná navážeme příští rok na pokračování.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account