63

Společenská událost, kterou je jinými slovy možné nazvat profesním veletrhem, je pravidelnou příležitostí ukázat, co kdo umí. Je určeno členům – myšleno všem, kdo mají v profesním magazínu profilový rozhovor, obchodním a mediálním partnerům. Pro dotazy ohledně možného členství je možné obrátit se na kontakt michaela@ibestof.cz.
Tentokrát se hosté seznámili s novým způsobem transnasální gastroskopie, který prezentoval Miloslav Křížek, ředitel společnosti FUJIFILM, zdravotníci z Rychlé záchranné služby z Kladna představili rychlou pomoc a zapůjčili pořadatelce záchranářskou uniformu, kterou měla na sobě také panenka pro UNICEF v podobě záchranáře – herce a moderátora Petra Vágnera. S projektem ŽENY s.r.o., jenž podporuje ženy v podnikání a tuzemský trh, seznámila přítomné hosty společně se svým týmem Eva Vašková.
Modelingovou a reklamní agenturu Faible Modèles reprezentovala Denisa Slavíková. Roman Šiser a Petr Šídlo prezentovali Českou inovaci a jak pan ředitel Šiser při odchodu prohlásil, čtyři nové inovace objevil přímo na profesním setkání. Od firmy No1Lash se dámy mohly dozvědět více o zkrášlování a regeneraci svých řas. Pod vedením prof. Evy Sykové bylo rovněž představeno občanské sdružení Buněčná terapie a Ústav xperimentální medicíny AV ČR, který řídí. V rámci setkání byl podpořen také Český výbor pro UNICEF v čele s Pavlou Gomba.
Hosté si rovněž mohli nechat zpracovat rozbory horoskopů od předního astrologa Richarda Stříbrného, případně ochutnat vynikající italskou kávu a čaje značky Milani, kterou nabízeli manželé Müllerovi. Welcome drink a degustaci vín zajistil již tradičně Jindřich Sobota z vinařství Chateau Lednice. Na pohoštění pro hosty se podílely také společnost O.C.G., která dodává chutná masa z domácích chovů, a rodinné pekařství Simply Good. Unikátní vodu z islandských ledovců dodala firma Aqua Angels.
Módní tvorbu tentokrát představili hned dva návrháři. Pavel Filandr, jenž je také autorem růžových šatů, které nejen pro příležitost profesního setkání navrhl a nechal zhotovit pro jeho pořadatelku, Michaelu Lejskovou, jež se mohla též pochlubit i krásným líčením a účesem od stejného autora. Pavel Filandr v rámci své prezentace představil též kolekci plavek a spodního prádla. Dalším návrhářem, který představil hostům svou kolekci, byl Osmany Laffita. Úplnou novinkou, kterou mohli hosté spatřit vůbec poprvé, byly koupelnové předložky. Nemohl chybět porcelán a sklo, které se rovněž objevilo v tombole.
V salonku Elišky Junkové se přítomným hostům naskytla jedinečná příležitost prohlédnout si soubor fotografií s názvem Konstrukce – detaily strojů nafocené v předních technických muzeích Evropy, které zapůjčil ekonom a člen NERVu, předseda investiční společnosti Partners, Pavel Kohout. Pavel Kohout vidí souvislosti mezi dobře fungujícím strojem a mechanismy, jež umožňují dobré fungování společnosti. Proto výstavou Konstrukce propaguje svůj projekt Nová ústava.cz. Při této příležitosti také veřejně podpořil Stranu svobodných občanů Petra Macha, protože v ní spatřuje jedinou skutečně pravicovou alternativu. 
Hudební žánry představili zpěvačka Marcela Březinová, operní pěvkyně Pavlína Senić a Janek Ledecký, jenž na akci společně se svým hostem a muzikálovou kolegyní, zpěvačkou Michaelou Horkou, představil muzikál IAGO.
6. profesní setkání mediálně podpořili: magazín Royal Report, Prague Leaders Magazine, věrnostní program Top Tep, magazín NOVA DOMA.CZ, Top Life – magazín pro lepší život, Menstyle – magazín pro stylové muže, módní časopis ProFashion, Menhouse – luxusní pánský časopis, projekt ŽENY s.r.o., BYZMAG – magazín pro podporu podnikání, Webmagazín Rozhledna, Top Cars magazín.
Společenská událost se tentokrát odehrála v prostorách Smetanova sálu Autoklubu ČR v Praze a ve spolupráci s cateringovou společností Ganimed, spol. s r.o. Odpolední hodiny a zajištění hlídání dětí firmou Baby Office přály také rodičům, kteří mohli vzít s sebou své ratolesti.
Publisher: www.ibestof.cz
Foto: Lukáš Hanusek a Jaroslav Tatek

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account