158

Sebevědomí je vysoce intimní záležitost (právě proto se jmenuje SEBEvědomí a ne JINÍvědomí). Nicméně to, jak vnímáme samu sebe do značné míry ovlivňuje právě to, jak o nás smýšlí ostatní. Nikdy tedy není na škodu si jej trochu posílit. Nabízím pár ověřených rad:
1. Vystudujte nějakou obtížnou školu, abyste mohla omračovat okolí tím, jak JSTE CHYTRÁ. Nejlepší volbou je matfyz – nejen, že budete všechny fascinovat svým vzděláním – ale i pokud nejste zrovna modelkovský typ, budete na celé škole zdaleka nejkrásnější.
2. Začněte si s chlapem, který je starý (ne moc), ošklivý (snesitelně) a ideálně bez peněz. Bude vás zbožňovat za cokoliv, třeba i za to, že s ním půjdete na kafe. I kdyby z toho nebylo vůbec nic, provětráte sukni a ještě si vyslechnete, jak JSTE KRÁSNÁ. Pokud nejste na staré a ošklivé chlapy, najděte si zajíčka. Bude vám stále dokola opakovat, jak JSTE SEXY, KRÁSNÁ a ÚŽASNÁ.
3. Pište často maily a dopisy. Většina odpovědí, které vám přijdou, bude začínat tím, že JSTE MILÁ nebo VÁŽENÁ. Specialisty na toto zvyšování sebevědomí jsou pracovníci personálních agentur a reklamačních oddělení. Zbytek mailu ani nemusíte číst…
4. Čas od času si přečtěte / napište svůj životopis. Ujistíte se v tom, jak JSTE ÚSPĚŠNÁ. Pokud vás nenaplňuje čtení curicula, najděte si aktivitu, ve které nezapadnete do šedého průměru – ze sportů zkuste místo aerobiku nebo cyklistiky třeba stání na hlavě, naučte se dělat nejlepší pirohy v okolí nebo namalujte největší obraz křídou na chodník.
5. Změňte vizáž. Ale fakt pořádně. Tak, aby si toho každý všimnul. I kdyby to byl krok lehce mimo, všichni budou cítit jako svou povinnost vám takovou zásadní změnu pochválit. Uvidíte, jak JSTE OBLÍBENÁ. Pokud se na to necítíte, pak vyzvedněte to, že JSTE SAMA SEBOU.
 
Hodně štěstí!!!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account