292

Dnes pro vás mám výběr 3 momentálně oblíbených kaváren v Praze, které si mě získaly svým prostorem, atmosférou, servisem a hlavně chutnou kávou.
1. Kavárna Místo – Dejvice – Bubenečská 12, 160 00 Praha 
Tato nová kavárna je tak trochu takový sourozenec kavárny Můj šálek v pražském Karlíně. Kávu zde zajištuje skvělý Doubleshot. Co vás už při vstupu naprosto dostane? PROSTOR, to MÍSTO! Design kavárny Místo je opravdu skvělý.

 

Vychutnáte si zde skvělou kávu a hlavně mají výborné brunche. Nápojový listek je velmi podobný jako v Můj šálek kávy.
Mrkněte na některé instagramové příspěvky – věřím že vás přesvědčí kavárnu navštivit.

2. La Boheme – Sázavská 2031/32, 120 00 Praha 2-Vinohrady
Moje úplně nejoblíbenější a nejkrásnější kavárna, kterou jsem v ČR zatím navštívila. Není divu, že vyhráli v kategorii Nejlepší design bar na Czech Bar Awards 2014. To místo si zamilujete a těžko se zvednete z křesílka, abyste šli domů. Tato kavárna si vás přivine k sobě. Interiér La Boheme  je nabitý příběhem a hlavně skvělou kávou.
Mrkněte na některé instagramové příspěvky – věřím že vás přesvědčí kavárnu navštivit.

3. Cafejedna – Dukelských Hrdinů 47, 170 00 Praha 7
Tato kavárna má velmi jednoduchý a čistý design. Jak se říká – v jednoduchosti je krása. Kavárna se nachází ve Veletržním paláci. Stěna k ulici je celá prosklená, takže zde prochází krásně světlo a cítíte se skvěle.  Káva je zde skutečně vynikající. V cafejedna místě se často konají i různé akce. Posuďte sami 🙂


Mrkněte na některé instagramové příspěvky – věřím, že vás přesvědčí kavárnu navštívit.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account