A co děláte nebo neděláte na Facebooku vy? Máte to stejně jako SILVER? Rozšíříte desatero prohřešků?
Nečiň druhým, co nechceš, aby oni činili tobě aneb nečiním tak ani na Facebooku! Možná moje desatero někoho inspiruje. 🙂

Nepřátelím se s lidmi, které neznám osobně nebo z doslechu přes společný zájem. Není k tomu žádný důvod! Ledaže by mě požádal o přátelství třeba Karel XVI. Gustav, král koruny švédské, nebo Móhandás Karamčand Gándhí…
Nehraju hry. Pocházím z chudé zemědělské rodiny, péči o rostlinnou i živočišnou jsem si vyzkoušela, a vím jistě, že se nechci stát rolníkem. Candy crush saga ve mně vyvolává chuť na sladké, a to nejím, protože se mi po něm zvětšují prsa.
Nelajkuju na vyžádání fotky nejkrásnějšího kojence, nejchlupatějšího psa nebo mužského hrudníku, a pokud ano, pak zcela výjimečně. Ne že bych přátelům nepřála výhru v lajkovací soutěži, ale nechce se mi kvůli tomu nikde registrovat či se stávat fanouškem čehokoli, co mi pak bude plevelit zeď! 
Nešmíruju svoji rodinu. Stačí, že opruzuju doma.
Nesdílím srdceryvné fotky dětí s rakovinou. To radši pošlu prachy Vyššímu Hrádku pro lidi s mentálním postižením nebo kočičímu útulku.  
Na svoje akce v rozsahu obecní přebor ve Spodním Vidlákově nezvu svoje přátele z celé republiky a států Evropské unie. Jakožto osoba při smyslech vážně nečekám, že by v neděli večer jeli z Čiernej pri Čope do Spodního Vidlákova.
Nepokládám svým přátelům blbé dotazy na téma dokdy je otevřená sámoška a co hrajou v kině. K tomu mám Google.
Nepřijímám pozvánky na obskurní stránky typu „Miluju vanu ve třech“ či „Mám rád/a, když holka/kluk má vyčištěný zuby a oholené pohlaví.“ ani nezvu svoje přátele do skupin a stránek, které je evidentně nezajímají.
Neprudím lidi komentováním pravopisných chyb ve statusech. Holt každý nemusí vědět, že hold je pocta, a ani já nejsem dokonalá.
Netaguju svoje přátele na fotkách, na kterých nejsou. Na Vánoce jsem opět s údivem zjistila, že vypadám jako Santa Klaus a sobí smečka!

 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account