113

Moderátorkou a ambasadorkou společnosti MEGAPIXEL se stala Zorka Kepková

Společnost MEGAPIXEL, největší český prodejce digitální techniky, otevřela ojedinělou prodejnu v konceptu Social Store*. V industriálních prostorách bývalého pivovaru v pražských Holešovicích tak vyrostl designový ráj pro nadšence do fotografování. Prodejna není určena pouze pro pokročilé fotografy. Na své si přijdou i začátečníci, které se MEGAPIXEL snaží vést a učit formou pravidelných workshopů. Příkladem je i moderátorka a ambasadorka společnosti MEGAPIXEL Zorka Kepková, která aktuálně prochází komplexním kurzem fotografování pod vedením profesionálů z MEGAPIXEL. Zorka Kepková, ačkoli jen s amatérskými fotografickými zkušenostmi, je do fotografie zapálená. Personál Megapixelu ji provede cestou od základního kompaktu až po špičkové zrcadlovky. Zorka bude své zkušenosti a pokroky sdílet na vlastním blogu www.megapixel.cz.

„Jsem věrný fanoušek fotografování a jsem moc ráda, že si mohu své zkušenosti rozšířit při workshopu se zkušeným profesionálem v příjemném prostředí Social Store MEGAPIXEL,“ říká s nadšením moderátorka Zorka Kepková. V září poté proběhne vernisáž jejich fotografií v prostorách MEGAPIXELu. „Stejnou šanci má kterýkoliv fanoušek fotografování. Stačí navštívit Social Store MEGAPIXEL v pražských Holešovicích,“ doplňuje Tomáš Matějček, zakladatel a ředitel společnosti MEGAPIXEL.

Interiér přímo vybízí k vyzkoušení nejmodernějšího fotografického vybavení. Všichni členové proškoleného personálu jsou aktivními fotografy, proto dokážou pomoci, poradit a správně nasměrovat zákazníky. V přízemí prodejny je na ploše 500 m2 volně vystaveno 3 500 nejprodávanějších modelů fotoaparátů, objektivů a další digitální techniky. Součástí je i knihovna s odbornými publikacemi a kavárna s luxusní kávou doubleshot. Prodejna tak je i místem pro odpočinek. Vrchní patro slouží jako ateliér, kde pravidelně probíhají zajímavé workshopy pro začínající i pokročilé fotografy. Kterýkoliv z návštěvníků může využít ateliér pro testování vyhlédnutého fotoaparátu. Pořízené snímky lze následně vytisknout na profesionální tiskárně, která patří mezi nejlepší na světě. Celý proces samozřejmě probíhá pod dohledem lektora.

*Social Store je koncept obchodů, kde je prodejce povýšen do role mentora, který se zákazníky o produktech diskutuje, radí jim a vede je. Social Store se vyznačuje také multifunkčností. Na jednom místě zákazník nalezne kromě samotného produktu i spousty doplňkových služeb. V případě prodejny MEGAPIXEL se jedná o ateliér s pravidelnými semináři a workshopy, moderním tiskovým centrem, kavárnou doubleshot, knihovnou s publikacemi. Důraz je kladen na funkčnost produktu, nikoliv značku. Proto nejsou v prodejně k vidění žádná velká loga výrobců fotoaparátů.

Tagy:

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account