Nejnovější vydaná kniha i u nás, od kanadské autorky Joy Fieldingové, se jmenuje Hospodyně. Jmenovanou spisovatelku čtu již mnoho let a asi nikdy mě žádná její kniha nezklamala. Ani Hospodyně ne.

Úspěšná realitní makléřka Jodi na rozdíl od svého manžela, který se považuje za spisovatele, živí celou rodinu. Manžel vydal před 10. lety jedinou knihu a od té doby se mu nedaří napsat další, aby byla stejně úspěšná a dobrá.

Jodi a Harrison mají dvě malé děti, které manžel musí občas hlídat. Vymlouvá se, že u toho nemůže psát, nicméně Jodi chodí nabízet byty a domy.

A tak doma padají ze strany manžela výčitky, že se Jodi věnuje více práci, pak taky svým rodičům a jejich vlastní rodina je až na třetím místě.

Matka Jodi má deset let Parkinsonovu chorobu, stará se o ni manžel a otec Jodi a její sestry Traccy. Ale přesto má Jodi potřebu k nim jezdit a občas otci vypomoci, dodat mu síly. Proto ji napadne, sehnat matce ošetřovatelku a otci hospodyni.

To se podaří, ale více neprozradím.

Kniha je napsaná velmi poutavě od první stránky až do konce.

text a foto: Lenka Hudečková

Tagy:
5 Komentářů
  1. Jsem ráda, že se ti kniha líbila. Joy Fieldingovou mám opravdu ráda. I když jsem nečetla všechny její knihy, tak ty, které jsem už četla, mě vždy zaujaly.

  2. Jiří Hudeček 1 měsíc ago

    Tak tady jsou pěkné zvraty!

  3. NelaVávrová 1 měsíc ago

    Hodně zajímavé Leni…

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account