Není snad holčička, která by si alespoň na chvíli neprošla Barbie obdobím. Jestliže znáte takovou, která se na vlně tohoto fenoménu právě veze, zapněte jí 13. září v 15:00 Minimax. Právě tento čas bude patřit premiéře nového animovaného seriálu “Barbie a dotek kouzla“. Dechberoucí jízda diváky zavede do světa kouzel, dobrodružství a nekonečného smíchu.

Barbie a její kamarádka Barbie se ocitnou na slunné pláži v Malibu, kde mají strávit klidný den. To, co zažijí, však předčí všechna jejich očekávání. Na pláži se setkají se záhadným koníkem, ale to, co objeví, vás ohromí ještě víc. Tento zdánlivě obyčejný koník je ve skutečnosti malý Pegas! A tak začíná jejich dobrodružství. Obě hrdinky se rozhodnou, že musí najít způsob, jak malého Peggyho dostat domů. Ale to není všechno – musí ji také ochránit před Rocki, fantastickým Glyfem, který asi není pro malou Peggy tím nejlepším společníkem. A tak se vydávají na cestu, která je zavede na místa na slavné pláži v Malibu, která jsou doslova protkána kouzelnými okamžiky.

Kouzla všude okolo nás

Ať už na kouzla věříte, nebo ne, kniha “Barbie a dotek kouzla” vám ukáže, že kouzla jsou opravdu všude kolem nás. Objeví se na slunné pláži v Malibu, když to nikdo nečekal. V tomto kouzelném světě se z Barbie a Barbie stávají hrdinky, které se nebojí čelit výzvám a bojují za malého Pegase, aby našel svůj domov. Ale nejen to, naučí nás, že kouzla jsou všude kolem nás, stačí jen věřit a otevřít srdce dobrodružství!

Foto: se souhlasem AMC Networks International
Foto: se souhlasem AMC Networks International

Víte, proč Barbie nikdy nezapomíná na svou dobrou náladu? Protože v jejím světě jsou kouzla všude kolem a smích je to nejlepší kouzlo ze všech!

Nezapomeňte si v kalendáři poznačit datum 13. září a připravte se na úžasnou premiéru “Barbie a dotek kouzla” na televizní stanici Minimax. A pokud chcete zažít ještě více smíchu a kouzel, nenechte si tento seriál ujít!

Zdroj: se souhlasem AMC Networks International – Central and Northern Europe

Foto: se souhlasem AMC Networks International – Central and Northern Europe

Tagy:
3 Komentářů
  1. Romana Mlynářová 10 měsíců ago

    Kouzla všude kolem nás.

  2. Lenka Hudečková 10 měsíců ago

    Tak moje dcera (nar. 1982) nikdy netoužila po Barbie, ani po tom, co měly všechny děti, vždy se ráda odlišovala… Byla jsem tenkrát ráda, že drahou panenku nechce.

  3. NelaVávrová 10 měsíců ago

    Jé něco pro neteřinku, strašně chtěla vidět film Barbie, ale bohužel film je spíše pro dospělé.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account