Krásné počasí láká nejen k procházkám, ale také posezení někde venku v příjemné prostředí. Jenže co dělat, když máte doma psího kamaráda, kterého nechcete nechat samotného? Manifesto Market na pražském Andělu a výrobce opravdového psího jídla Bibi food spojili své síly a společně přišli s řešením. Na centrálním baru si můžete objednat nejen pro sebe, ale také ze speciálního menu pro svého mazlíčka.

Dokonale vyvážené jídlo v krabičce pejskovi ohřejí a naservírují do misky k vašemu stolu. Jen pozor, abyste na něj nedostali sami chuť, voní totiž skvěle a obsahuje samé dobré a prospěšné ingredience jako maso, zelenina, pivovarské kvasnice apod. Pes totiž potřebuje pestrou stravu, kterou pouze z granulí nezíská. Příprava krabičky Bibi food vám nezabere o mnoho víc času než nasypání granulí, ale vašemu kamarádovi dáte jejím obsahem mnoho. V konečném důsledku i lepší zdraví a delší život.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.
Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.
Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Konce konců hodně o tomto tématu se dočtete v knize, jejíž český překlad byl představen společně s novým gurmánským konceptem. Věčný pes autorů Rodney Habiba a dr. Karen Shaw Beckerové přináší nejnovější vědecké poznatky genetiků, mikrobiologů a vědců zkoumajících dlouhověkost, které čtenářům osvětlují, co všechno ovlivňuje negativně délku života a zdraví psů. Zároveň poskytuje tipy, jak tyto vlivy zmírnit. Ve spojení s příběhy chovatelů, jejichž psi se dožili úctyhodného věku, tak vznikl průvodce psím zdravím a dlouhověkostí. Mnohé informace vás jistě překvapí a zároveň získáte inspiraci, jak svému psímu parťákovi poskytnout tu nejlepší péči.

A pokud je váš pejsek velký mlsal, ačkoliv který není, tak máme ještě jeden tip. Bibi food má v portfoliu také speciální psí jogurty (i kočičí), smoothie nebo třeba pivo pro psy. S takovými dobrotami už se nemusíte bát smutných psích očí, které loudí, abyste se s nimi podělili o svoje jídlo. Budou mít totiž lepší.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Zdroj: Bibi food

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Tagy:
2 Komentářů
  1. Ellie 3 týdny ago

    Úžasný nápad 😍 už se těším až s našim 🐶 navštívíme

  2. david komentare 3 týdny ago

    To je skvelá správa pre všetkých milovníkov zvierat! Manifesto prichádza s úžasným nápadom, ktorý určite poteší mnoho majiteľov domácich maznáčikov.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account