Každý z nás má určitě nějaké velké přání, které by si chtěl splnit, ale sám to nedokáže. Tak třeba já jsem začala před 4 roky tancovat. Měla jsem jednoho tanečního partnera, který nevydržel ani do konce základních tanečních. Pak jsem měla druhého tanečního partnera, se kterým jsem začala zase od začátku, ale po dvou kurzech musel skončit. Najednou jsem byla bez tanečního partnera. Co teď?

Chodila jsem do ladies pouze pro ženy, kde není potřeba mít partnera. Užívala si tanec sama se sebou ve skupině nadšených žen, které taky neměly s kým tančit. Dokonce pak vznikly i kurzy Pro AM určené pro amatérské tanečnice bez partnera, kde s námi tancovali profesionální mladí tanečníci. Je to fajn, ale vlastní taneční partner je prostě TOP. Jenže kde ho najít, když v tanci se vše řídí výškou obou partnerů. Tady přichází kámen úrazu. Měřím totiž 150 cm a malých tanečníků je ukrutně málo. A to už nemluvím o tom, že by měl něco umět, měli bychom si společně sednout a být také věkově podobní. To už je pomalu sci-fi. Já stále doufám, že se někdo takový objeví a bude se mnou chtít tancovat v Praze.

Tento nadlidský úkol najít si vhodného tanečního partnera mne inspiroval k vytvoření skupiny Swap splněných přání.

A jaké přání máte vy? Možná jste matka samoživitelka a vaše dítě opravdu hodně touží mít třeba kolo, ale vy nejste schopná mu tento jeho sen splnit. Na druhou stranu tu mohou být tací, kterým doma zrovna nějaké dětské kolo přebývá a mají chuť udělat dobrý skutek a zároveň nic za takový skutek neočekávají. Odměnou jim bude radost v očích těch, kterým splní jejich dlouho nesplněné přání.

Nebo jste snad muž, který už dlouho nemůže najít práci a zároveň se chce věnovat něčemu užitečnému. Například se naučit něco nového. Proč se konečně nenaučit hrát třeba na kytaru? Jenže kde ji vzít? Určitě se najde někdo, komu leží doma kytara a nikdo na ni nehraje. Bude mu potěšením udělat radost někomu, kdo má čas a chuť hrát, ale nemůže si zrovna kytaru pořídit.

Jaký je váš příběh? Pojďte do skupiny Swap splněných přání, popište jaké přání máte, proč si ho nedokážete splnit a pokud vám někdo vaše vytoužené přání splní, můžete se s tím pochlubit ve skupině a příspěvek sdílet dál, ať šíříme dobro i mimo skupinu.

Přeji všem splnění velkého snu a těším se na vaše příběhy splněných přání!

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account