Byl jednou jeden malý kocour jménem Felix. Felix se narodil v krásný letní den pod slunečními paprsky. Celý jeho život strávil na venkově, kde se proháněl polím a loví myši.

Až jednoho dne, na Felixovy narozeniny, se stalo něco neuvěřitelného. Jeho lidský kamarád, Tom, přišel s nápadem uspořádat velkou oslavu na počest Felixových narozenin. Přizval všechny Felixovy kočičí přátele z okolí, aby se připojili k oslavě.

Oslava byla úžasná. Bylo připraveno spoustu dobrot, včetně rybiček, které Felix miloval. Byla zde také hromada hraček a hromady provazů na šplhání a skákání. Felix si toho užíval naplno a byl šťastný, že má tak skvělého kamaráda jako Toma.

A když přišlo na rozdávání dárků, Felix dostal novou pískací myšku a kožený obojek s jeho jménem na něm. Byl to pro něj nezapomenutelný den, který strávil se svými přáteli a lidským kamarádem.

A tak Felix oslavil své narozeniny s láskou a radostí, plný vděčnosti za všechny své přátele a za krásný život, který vedl na venkově. Oslava narozenin byla připomenutím, jaké to je mít skvělý kamarád a žít šťastným životem.

Autor a foto: Nela Vávrová

 

 

 

Tagy:
3 Komentářů
  1. Lenka Hudečková 1 měsíc ago

    Jé, to je pěkné :-), hned po ránu jsem se pobavila

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account