Mít rád listopad může být způsobeno několika důvody, i když to může být subjektivní a závisí na individuálních preferencích. Některé důvody, proč někteří lidé mají rádi listopad, zahrnují:

Barevné listí: Listopad je často spojen s krásnými podzimními barvami, kdy stromy shazují listí, což vytváří pestrou paletu odstínů.

Útulná atmosféra: Listopad může být považován za útulný měsíc, kdy se začíná ochlazovat a vytváří se ideální prostředí pro teplé nápoje, krb, a knihy.

Výlety a procházky: Podzimní procházky nebo výlety v listopadu mohou nabídnout krásné výhledy a příležitost ke kontaktu s přírodou.

Výroba a vaření: Listopad může být časem pro kreativní aktivity, jako je výroba vánočních dárků, pečení nebo vaření teplých pokrmů.

Dny vzpomínek: Listopad zahrnuje také Dny Všech svatých a Dušičky, což jsou dny, kdy si mnozí připomínají zesnulé blízké.

Klid a reflexe: Pro někoho může být listopad dobou pro osobní reflexi a klidné chvíle.

Nicméně, názory na listopad se liší a může být vnímán i jako měsíc, kdy je často chladno a krátký den. Každý má své vlastní důvody, proč má nebo nemá rád tento měsíc.

Autor a foto: Nela Vávrová

Tagy:
5 Komentářů
  1. Listopad, to je měsíc, který nejdřív dýchá Dušičkami, a posléze je cítit kořením a sladkostí, blížícími se vánočními svátky, adventním časem. Krásný měsíc.

  2. Lenka Hudečková 3 týdny ago

    Tak jistě je v listopadu chladno, brzy tma, ale ty světlé stránky by měly převažovat. Barvy přírody, horké čaje a polévky, pohoda s knihou. Mít krb, tak se od něj asi nehnu….ale holt v paneláku nebudu stavět krb.

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account