Jako první a důležitý bod – vstupenky musíte koupit dopředu. Jsou docela rychle vyprodané, a tak by se mohlo stát, že v ten den už neseženete. My je kupovali cca měsíc a půl dopředu.

Druhý bod – doprava do studia – my jeli vlakem ze stanice Euston na stanici Watford Junktion. Po příjezdu jsme museli na dvoupatrový autobus, který stojí hned u nádraží a je opravdu nepřehlédnutelný, je celý polepený tématikou Harryho Pottera. Autobus jezdí každých 20minut.

Třetí bod – při vstupu Vás čeká kontrola batohů, kabelek a pak Vás ještě projedou detektorem kovů. Následně za kontrolou je šatna, kde si můžete odložit nepotřebné věci.

A teď to nejzajímavější. Ještě před samotným vstupem na prohlídku, můžete navštívit shop. My měli 2 hodiny čas, tak jsme prošmejdili obchůdek, kde jsme si zakoupili magnetky, které sbíráme z každého navštíveného místa. Obchod, ale není tak veliký, a tak jsme pořád měli hodně času, zkusili jsme se zeptat pána, co pouští na prohlídku, jestli bychom nemohli jít dřív. Pán byl velmi příjemný a nebyl s tím žádný problém, pustil nás dovnitř.

Je to neuvěřitelně velké studium, nestačíte se divit kolik tam toho je, ani nevím, jestli jsme opravdu viděli všechno. Jediné, co jsme nestihli vidět je Gringotova banka, tu bohužel otvírali až měsíc po naší návštěvě, tak pokud se tam chystáte v budoucnu, bude k vidění i banka. Mohli jsme zde vidět šaty, které měli na plese, koleje Nebelvírské, les s pavouky a pořádnou bouřkou, vrbu mlátičku, míchající se lektvary, Bradavice – obří Bradavice, kupé ve vlaku z každého dílu, taky jsme si mohli zvednout koště pomocí slovíčka “hop”….je toho tolik, ale kdo je fanouškem HP, tak si dokáže představit vše, co bylo ve filmu. Každému fanouškovi, DOPORUČUJI navštívit toto studium plus ji samozřejmě můžete spojit s výletem po Londýně. Prohlídka nám vyrazila dech. Jakmile děti trochu odrostou, tak s nimi určitě zavítáme do studia znovu. Pravdou je, že jsme měli i trochu strach, že cena vstupenek nebude odpovídat prohlídce, ale bylo to úžasné. Stojí to za to. DOPORUČUJI navštěvu studia Harryho Pottera!

Jestli budete chtít nějaké informace, neváhejte se ozvat. Ráda pomůžu, poradím.

Děkuji

Lenka

dav


dav


dav

Tagy:
2 Komentářů
  1. Barbora Štarhová - Ženy s.r.o. 2 roky ago

    Tam to musí být boží! Už se těším, až mi to jednou taky vyjde 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account