119

Kdyby mi někdo před dvěma lety řekl, že začnu někdy háčkovat, tak se mu opravdu s chutí vysměju… Nikdo nemá na takovéto ruční práce více “levé” ruce než-li já”.

Po narození dvojčátek holčiček se však háčkování v mé mysli objevovalo častěji a častěji. Ty princezny přece budou vyžadovat spousty čepiček, čelenek, taštiček a já jako ta nejlepší mamina na světě bych se měla ukázat v tom správném světle a takovou čepičku či čelenku umět spíchnout sama za jeden večer.

Jdeme se sousedkou na kurz

No a tak jsme se domluvily se sousedkou Jitkou  (která má dvouletou dceru Terezku) a navštívily jednorázový tříhodinový kurz háčkování na Kamýku. Atmosféra super, skupinka 7 žen blízkého věku a naprosto rozlišného zaměření mě opravdu nadchla. Pokec u háčkování na téma, jakou kosmetikou nejlépe mazat mimina (paní lektorka je vystudovaná farmaceutička), meteorologie, zdravá kuchyně pro mě byl skutečný relax a přínos.

A navíc jsem si potvrdila, že háčkování je opravdu jednoduché a že by jej mohla zvládnout i tak manuálně nezručná žena jako jsem já. Za mě určitě doporučuju!

Můj momentální cíl

Takže dámy, výše na obrazcích můžete porovnat můj momentální výtvor a vedle můj cíl. Držte mi palce ať vydržím 😉 Třeba to jednou rozjedu ve velkém a své výtvory budu prezentovat na Fleru, spíše tedy na Ženy sro. 🙂

Tagy:

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account