Okolí Masarykova nádraží v Praze zažívá v poslední době opravdovou renesanci. Po budově Masaryčky se veřejnosti v polovině června otevřel také nový čtyřhvězdičkový hotel The Cloud One Prague v Hybernské ulici. Slavnostním otevřením zahájil plný provoz a celkem 382 pokojů a panoramatická terasa jsou k dispozici hostům, kteří si chtějí užít atmosféru Prahy naplno.

Hotel The Cloud One Prague nabízí své služby zejména hostům, kteří ocení moderní architekturu a design, kvalitní lokální potraviny i uvolněnou atmosféru a skvělou polohu v centru Prahy. Jde o náš čtvrtý hotel značky The Cloud One Hotels a jsme rádi, že ho můžeme otevřít právě v Praze. Líbí se nám, jak Praha spojuje svých historických sto věží s moderní architekturou, což je právě i případ Masaryčky, kde náš hotel stojí,“ říká Ursula Schelle-Müller, generální ředitelka společnosti One Hotels and Resorts GmbH, která hotel provozuje.

Na výzdobě hotelu se podílely české umělkyně Barbora Idesová a Renata Kudlacek, český design zastupují svítidla značky BROKIS. I my jsme ve spolupráci s designéry a umělci přenesli atmosféru metropole na Vltavě do interiéru hotelu. Chceme se zaměřit na korporátní klientelu, ale také mladé profesionály a cestovatele. Pro hosty je ohromnou výhodou poloha hotelu kousek od obou vlakových nádraží a do budoucna i s přímým spojením na letiště,“ doplňuje manažer hotelu Robert Šafařík.

Snídani z lokálních surovin převážně v bio kvalitě nebo večerní sklenku moravského vína si hosté mohou užít na terase s nedostižným výhledem na Prahu. Čtvrtky navíc budou patřit pravidelnými DJ programům „Sounds In The Cloud“.

Ve všech našich hotelech sázíme na komfort, kvalitní design za dostupnou cenu, příjemnou atmosféru i lokální kvalitní produkty. Ale také na udržitelnost, což platí i pro Prahu. Celý hotel je napájen 100% ekologickou elektřinou, vybíráme si kosmetiku šetrnou k životnímu prostředí nebo bio potraviny. A brzy se naši hosté dočkají i medu od včelstva, které plánujeme umístit na střechu hotelu,“ dodává Ursula Schelle-Müller.

Hotel již zvenčí zaujme svým trojúhelníkovým tvarem, uvnitř vás pak oslní moderní design a útulné pokoje, v nichž ani nepoznáte, že se nacházíte v rušné části Prahy, tak dokonale je vše odhlučněno. Věřte, vyzkoušeli jsme. Třešničkou na pomyslném dortu je pak zlatý bar, ze kterého vyjdete na terasu s dechberoucím výhledem a budete mít opravdu hlavu v oblacích.

Zdroj: The Cloud One Prague; redakce

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account