Vítejte ve světě kouzel a strašidel! Halloween se blíží, a tak nastal čas probudit vaši kreativitu. Připravte se na zábavu a pusťte se do haloweenského tvoření. Stačí vyříznout děsivý obličej do dýně a nechat ho svítit svíčkou zevnitř. Nebo si zkusit vytvořit strašidelné dekorace. Tak neváhejte, pusťte se do tvoření a přiveďte do svého domova trochu halloweenské magie!

Snadnou strašidelnou dekoraci vytvoříte z obyčejných listů. Stačí je vylisovat, usušit, natřít bílou barvou a namalovat oči a pusinku. Bubáci se budou zavěšení v okně na provázku jemně pohupovat.

 

Nalepte papírovým kelímkům oči, dozdobte pavouky, kloboukem či plstěnými dekoracemi a rázem máte skvělou halloweenskou dekoraci.

Pokud doma najdete zbytky bílé látky, vystřihejte ji na stejně velké čtverce, do středu zabalte kousek vaty, vytvořte malou kuličku a tu podvažte dlouhým černým provázkem, tak aby vznikla hlava. Namalujte oči a stejně postupujte ještě několikrát. Hurá, strašidelná girlanda je na světě!

 

Chystáte pro děti strašidelnou párty? Pak nezapomeňte na pozvánky! Malé ratolesti se při jejich výrobě skvěle pobaví. Stačí když natřete ruce barvou, obtisknete na papír prsty dolů a po uschnutí namalujete oči a protáhlou pusu.

 

Foto: Shutterstock

 

 

 

Tagy:
2 Komentářů
  1. NelaVávrová 1 měsíc ago

    Krásné pro děti.

  2. Lenka Hudečková 1 měsíc ago

    tento svátek neuznávám, jde zcela okolo mě 🙂

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account