Jane navštívila akci Barevné vaření s Royalty Line. Jak se jí líbilo a co na něm zažila?

Doslova miluji eventové akce, které jsou nejen nezbytnou součástí mé práce, ale moc ráda na nich poznávám i nové lidi.

A proto jsem se i moc těšila na zážitkové testování “Barevné trendy ve vaření”….jenže ouha…nejsem na seznamu. Ale v den konání se rozdrnčel telefon a volaly ŽENY s.r.o., že se jedna testerka omluvila a pokud já jako náhradník mohu, je to místo mé. JOOOOOO, ano jasně, sdělila jsem bez váhání. Nakonec jsem utíkala dříve z práce, pak dvouhodinová cesta směr Praha a oblíbená pracovna. Jsem tu! [:-)]

Musím říct, že tentokrát jsem se těšila ještě mnohem víc než kdy jindy. Skoro deset dní jsem nebyla kvůli chřipce venku. Pokud tedy nepočítám, že jsem si šla pro jídlo. A dostat se do prima party žen mě těšilo.

Pracovna ŽENY s.r.o. byla tentokrát úplně plná. Tři stoly obklopené testerkami, na stolech košíky zeleniny, prkýnka, nože a Rojíkovo koření. V popředí stolek s vařičem.

Ano, vařilo se! Nechávaly jsme se doslova hýčkat pokrmy připravenými na pánvích značky Royalty Line, jejichž palačinková pánvička je fakt dobrá. Jejich produkty – pánvičky i hrnce – jdou na všechny druhy sporáků. I na indukci! V sortimentu tato firma nabízí i nože, které jsme zkoušely na krájení zeleniny a byly pěkně ostré, krájení šlo jedna báseň. Mimochodem, v katalogu jsem narazila na různě barevné sady nožů a růžová musí být moje. :-{} Přestože je asi ještě čas myslet na Vánoce, mojí mamce jsem vybrala sadu v modrém!

Pokud s vařením začínáte podobně jako já, objevila jsem i menší sadu hrnců a pánviček. Zkrátka ideální start jak si vybavit kuchyň. Pěkně, kvalitně a kdo se nebojí barev jsou sady nožů či kuchyňského náčiní ideálním doplňkem.

Jedlo se, pilo se pivko od Two Tales, vínečko od Dvě Deci a “tlachalo se”. Prostě pohodová akce  spojená se zážitkem.

Dokonce jsme tvořily i zeleninový salát a “bojovaly”, který že stůl udělá ten nej. A pozor, ochutnávala Markéta Hrubešová!!!

Všichni tu byli prostě skvělí a osobně jsme ráda, že jsem poznala další z Vás.

….5 chodů bylo za námi během dvou hodinek, nějaké to deko i deci navíc jsme si také odnesly, ale hlavně to dle mého bylo jedno z nejhezčích testování, které jsem v pracovně zažila.

Jestli znáte motto “Prima jede”, tak dle mého “Ženy s.r.o. frčí” a děsně mě baví!

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account