Blogerka Líba z dvojice Nedokonalých vyzkoušela domácí bělení zubů. Jak se s ním poprala? A jak vypadá výsledek?
Taky toužíte po hollywoodském úsměvu? Já pořád! A tak jsem s chutí vyzkoušela Teeth whitening Start kit. Bělení bez použití peroxidu pro domácí užití. Dost dobrý, koukněte!


 
Ve svém okolí mám minimálně tři kamarádky s total bílým chrupem, který jim tedy fakt dost závidím. Já ten svůj tedy bílý rozhodně nemám. Tedy neměla. Po vyzkoušení jsem ale odstín stáhla o dva stupně. Což je vzhledem k tomu, že jsem tomu opravdu moc nedala – úspěch.
Protože všechno chce pravidelnost. A tu já se svojí povahou, dítětem v zádech, prací kolem sebe a divadlem po večerech opravdu nemám. Do toho jsem chytla šílenou alergii, pak virózu včetně té střevní a tak se z deseti dnů s přestávkami stalo dvacet.
Nicméně, proč stojí za to Teeth whitening vyzkoušet?
–       za prvé je to cena – 999 Kč
–       neobsahuje škodlivý peroxid, tzn zuby vůbec netrnou, nebolí
–       jenom 15 minut denně!
–       aplikace je snadná a mě se osvědčilo si zuby bělit večer. Navíc už jsem pak něchtěla nic jíst, takže       žádné nájezdy na ledničku se nekonaly.
–       gel nesmrdí a není nepříjemný. Výrobce sice slibuje mátovou chuť, ale já ji ani moc nevnímala. 
–       tuba je na více než jen 10 použití
–       gel se mi lépe aplikoval prsty přímo na zuby. Druhá varianta je, vstříknout ho na nosiče
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Upřímně, nečtu moc návody. V tomto případě jsem si ho přečetla ovšem několikrát. Protože návod na použití bělení zubů je opravdu velmi srozumitelně napsán a taky není dlouhý. Jen jsem se mordovala s vytvarováním aplikátorů. Něco na moje nervy. Výrobce doporučuje ponořit do vody 80 stupňů horké a nechat cca. 3 sekundy, dokud se nezačne zmenšovat. 
 

 
Taky se mi osvědčilo si ty zuby rovnou pomazat a nedávat gel na nosiče, protože i tak mi neseděly stoprocentně a měla jsem strach, že bělení zubů nebude dostatečné. Jinak, jak vím od svého zubaře: zuby se obecně bělí jen po pětky, protože ty ostatní stejně nejsou pořádně vidět. To v návodu napsáno není. A já jsem si bez problémů bělila obě patra najednou. Bo jak jistě víte: Není čas – ztrácet čas.

 
 
 
 
 
 
 
 
Strašná fotka, ale slíbila jsem ji. Nenamalovaná se zubama před… dokonce jsem měla podle stupnice odstín 6! Strašný! Na tý druhý jsem si aspoň pusu obtáhla, takže to dokonalý trochu je. Tedy to domácí bělení rozhodně!

[*] [*] [*]
A pozor! Nyní máte šanci vyzkoušet Starter Kit s 50 procentní slevou!!!! Více zde!

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account