Už žádné šílené zářijové dny! Máme pro vás tip, jak si usnadnit nákup školních potřeb. Renata s dcerou Týnkou vyzkoušely balíček, který obsahuje vše potřebné.
Hned jak jsem dostala balíček k testování tak bylo jasné, že z něj moje Týnka bude nadšená. Vrhala se na mne už ve dveřích a byla zvědavá, co se skrývá za barevným obalem. Koneckonců, zvědavá jsem byla i já! 🙂

Proto jsme neotálely a vrhly se rovnou na jeho vyzkoušení. Domácí úkol psaný novým perem byl rázem místo povinnosti zážitkem, dodělání obrázku z výtvarky pak přímo expedicí do světa barev. Když jsme učinily povinnosti zadost a všechno do školy bylo hotové, vyzkoušely jsme i vodovky a fixky a vrhly jsme se i s mladší dcerkou na volnou výtvarnou tvorbu. Od toho dne Týnka trvá na tom, že musíme pozvat její kamarádky a udělat něco jako malovací odpoledne, protože se chce holkám pochlubit, prý hlavně se zářivými vodovkami.

Zatím jsem popsala jen některé výrobky z balíčku, co tedy suma sumárum obsahoval a jak jsme s tím byly spokojené? 🙂

Fixky Maped Color’Peps, které mají krásné a zářivé barvy a Kristýnce se s nimi krásně maluje. Z mého pohledu jsem spokojená, protože jí zatím (ťuk ťuk) vůbec nevysychají.

Pero Pilot FriXion 07– další super věc a absolutně top produkt, ze kterého jsme obě nadšené. Když udělá dcera při psaní úkolu chybu, stačí aby ji smazala gumou a pak ji tím samým perem přepsala. Už nepotřebujeme žádná bělítka ani speciální jiné pero, kterým bychom zmizík přepisovaly! 🙂

Velké vodové barvy Faber-Castell a pastelky Maped trojhranné – klasika nezbytná pro každého školáka. Týnka si pochvalovala hlavně to, jak jsou vodovky i pastelky krásně zářivé. Já jsem zase ráda, že mají pastelky tvar trojhranu, protože se jí pak lépe drží.

Školní sešit A5 ovečka Shaun –trefa do černého, Shaun je totiž u nás doma velký hit. Protože Kristýnka zrovna všechny sešity má, nechala si tenhle na kreslení, takže si do něj zrovna teď maluje novými pastelkami.

Tužky, ořezávátko a gumu Maped a lepící tyčinka Kores – další nezbytnosti do penálu malé školačky, které jsem ocenila hlavně já – není jich totiž nikdy dost. 🙂

Celkově jsem za balíček strašně ráda, protože obsahuje vše potřebné. Chyběla mi jediná věc – nůžky (třeba námět pro příští balíček :-)).
Každopádně další roky už žádné šílení první zářijové dny, stačí koupit jeden balíček a je vyřešeno. 😀
Renata s Týnkou natočily i vlog. Podívejte se ZDE.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account