Petra H. testovala Hairbrust, jak to dopadlo? Mrkněte na fotky a čtěte!

Milé ženy, ráda bych se s vámi podělila o zkušenost, jak jsem testovala HAIRBURST.

Je to měsíc a kousek, co mě oslovila nabídka na webu www.zenysro.cz a hlavně reklamní slogan, že: “cesta ke zdravým a dlouhým vlasům vede přes HAIRBURST … “  :-*

To byla výzva, které nešlo odolat! Takže jsem se pustila do testování přírodního vitamínového produktu HAIBURST, který mi k tomuto vytouženému cíli měl dopomoct.

Balíček dorazil záhy a v něm balení na první pohled běžných bílých tobolek. Dle návodu se mají brát 2 kousky denně, nejlépe nalačno.

No a protože prodejce sliboval, že pokud dostane od zákazníků foto před a po, dostanu na další objednávku slevu, šla jsem do toho po hlavě. I s focením, které jinak moc nemám ráda. Jenže vyfoťte si stav vlasů zezadu. Chtě nechtě musel nastoupit manžel a pomoct. Naštěstí se to oběšlo bez nejapných poznámek a dokonce překvapil svým “vědeckým” přístupem. Dostala jsem za úkol oblíct si pruhované triko, prý aby podle proužků šlo za měsíc poznat, o kolik vlasy vyrostly.  😀 😉 A jelikož mám dvě stejná, jen v jiné barvě, máte to aspoň míň fádní.

Foto bylo pořízeno a já začala s pravidelnou konzumací bobulek. A tady pozor!!! Ty běžně vypadající tobolky jsou mršky celkem velké, takže při pokusu polknout obě najednou, jsem se první den málem udusila. Takže, holky, hezky jednu po druhé a pořádně zapíjet. I tak je to trochu problém.

Shrnutí – můj měsíc s HAIRBRUST:

    Vlasy se lépe rozčesávají, neelektrizují mi tolik jako předtím.

    Jsou pevnější, pružnější a víc se lesknou.

    Co se jejich délky týče, nemám dojem, že bych zaznamenala nějakou citelnou změnu v jejich růstu. Vlasy mi obecně rostou pomaleji, takže na tento aspekt jsem byla hodně zvědavá.

    Trochu se mi zdálo, že se vlasy více mastí, ale to může být jednak tím, že došlo k jejich celkovému ozdravení a nebo to může mít spoustu jiných příčin.

Takže shrnuto podtrženo:  [*] [*] [*] [*] [*]

Pod pevnější, pružnější a vyživenější vlasy bych se podepsala, pod rychlý růst a delší vlasy zatím ne, ale mám za sebou měsíc. Výrobce udává, že výraznější růst vlasů je možné zaznamenat až po 2měsíčním užívání.

Jděte do toho, když chcete vlasy POSÍLIT, dodat ENERGII a SÍLU.  

Přípravek HAIRBURST bych doporučila určitě všem ženám, které chtějí své vlasy posílit, dodat jim energii a sílu. Jde o zcela přírodní produkt, což je další plus. Zpevnily se mi i nehty, což beru jako bonus navíc.

Finální foto po měsíci pořízeno a já jsem rozhodnuta, že určitě dám Hairburstu ještě šanci a vyzkouším jej další měsíc, abych si ověřila všechny jeho avizované schopnosti.

Vlasům zdar a zvlášť těm zdravým!

Vaše Petra H.

[*]

Více informací o produktu se dozvíte na adrese www.hairburst.cz

 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account