91

Co vám budu povídat. Byla luxusní. Pan Müller je elegán v dokonalém obleku, tj. obalu, barevně sladěném a rozhodně na vás udělá dojem. O kom, že to mluvím? O novém jogurtu Esencia od značky Müller.
Přiznám se, že zrovna zas tak jogurtová nejsem, ale Müllery si kupuji pravidelně, řadu Mix (ten hranatý kelímek s dvěma políčky, v jednom je jogurt a v druhém třeba čoko kuličky) znám dokonale.
Esencia mě upoutala už reklamou v TV, ale pátrání po ní bylo docela oříškem, neboť u nás v obchodě se ne a ne objevit. Až pak, tady na ŽENY s.r.o. se testovalo. Zkusila jsem štěstí a vyšlo to!!! 10 jogurtů se dostalo do mé lednice, vydržely u mě den, neboť pak jsem přesně půlku odevzdala mamce, která je také chtěla zkusit.
Ráno otevírám ledničku a koukám, jaké příchuti dám šanci. Na koho tato úloha padla? (viz foto). Připravím si ještě honem mističku a müsli a jdu to promíchat s jogurtem, po ránu jsem zvyklá se nasytit, takže samotný jogurt by mi nestačil.
První sousto…mňam! Jogurt je jemný, lahodný a vůbec necítím takovou tu chuť podmáslí, kterou nemusím (samotné podmáslí jsem měla jednou a už nikdy více). Prostě na to, že ho obsahuje 30 % je dobrej, voňavej, lehkej…no samé nej nej nej. Příchuť citronu tomu dodává ještě více svěžesti. Nevím proč, ale vybaví se mi léto :-{}  .
Prozkoumávám ještě kelímek a vidím, že jogurt obsahuje jen 0,9 % tuku a je bohatý na vápník a bílkoviny.
A najednou je mistička prázdná.
Jakou příchuť si dám zítra? Vybrali byste si jahodu, jablko-kiwi, citron nebo broskev s maracujou?

 
 
 
 
 
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account