152
Ahojky,
Už nějakou dobu jsem členkou Trnd.cz, kde probíhají různé projekty a vybírají si členy, kteří jsou pro daný projekt nejvhodnější a i ty se můžeš přihlásit zde : http://www.trnd.com/cz/pozvani/1316360670545122602
Měla jsem to štěstí, že jsem byla vybrána do projektu na testování novinky na trhu -BRAUN FACE 830
Proto bych teď ráda věnovala jeden článek tomuto konkrétnímu produktu, kde bych se ráda s vámi podělila o své dojmy z testování.
Musím říct, že na balíček jsem se těšila pomalu,jak na Vánoce, protože už dopředu jsem si zjistila, že cena tohoto výrobku nepatří zrovna mezi ty nejlevnější a já bych si ho sama nejspíš proto nepořídila.
Balení obsahuje:
Epilační strojek,kartáček na čištění pleti,baterii, zrcátko se světýlkem,kartáček na čištění epilátoru a fialovou taštičku do které se dá vše hezky uschovat.
Jakmile balíček přišel hned jsem se na něj vrhla, abych ho mohla rychle vyzkoušet.Nejprve bylo potřeba vložit baterii, která příjde do spodní části strojku.Kryt baterie má takovou drážku, do které se má přiložit mince a pak už stačí jen pootočit..Samozřejmně já byla tak nedočkavá, že jsem ani nemrkla do návodu (kde je mince zmíněná) a vzala jsem příborový nůž, který jsem měla zrovna po ruce a kryt jsem si bohužel hned poškrábala..:( Holt spěchat se někdy vážně nevyplácí…
No naštěstí strojek i tak funguje:)))
Jako první jsem se rozhodla vyzkoušet epilátor, jelikož jsem vždy používala pouze pinzetu, tak musím říct, že jsem z toho měla respekt 🙂
Začala jsem v oblasti nad rtem, kde se mi zdálo, že snad ani žádné chloupky nemám, ale po přiložení epilátoru jsem byla vyvedena z omylu.
Bolelo to sice, docela dost,ale pro krásu se musí trpět.Každopádně, když to srovnám s pinzetou tak je to aspoň mnohem rychlejší.
Pak jsem se přemístila vytrhat oblast mezi obočím,což opravdu bylo snadné a rychlé.Trošku oříškem bylo vytrhat oblast pod obočím, jelikož mi chyběla zručnost ,kterou každý získá používáním, tak se mi podařilo vytrhnout pár řas a dvakrát se mi skříplo víčko do strojku.Naštěstí to nezanechalo žádné následky 😀
Takže, teď už jen stačí víc opatrnosti, ale rozhodně pinzetu už do ruky nevezmu! 🙂
Zkoušení čistícího kartáčku bylo každopádně mnohem příjemnější.Vzala jsem si ho do sprchy a nejdříve jsem nanesla čistící pěnu (zn. Missha) a pak začala kartáčkem jezdit jemně po obličeji a bylo to vážně bájo.Kartáček je jemný a hlava se otáčí na obě strany,takže záleží jen na tom ,jak to komu vyhovuje.
Kartáček sice nemám čas používat každý den, ale i tak už jsou na pleti patrné změny, příjde mi víc prozářená a dokonce si poradí i s černými tečkami na které trpím a to hlavně na bradě. Neříkám, že už mám obličej dokonalý a bez černých teček,ale opravdu je to po krátké době užívání mnohem lepší.Takže já ho z ruky už nedám.:)
Co se týká údržby tak stačí jen lehce rozdělat opláchnout a nechat vyschnout.Kartáček je vhodné jednou za čas umýt třeba mýdlem.
Jediné co bych tomuto výrobku asi vytkla je to, že není dobíjecí a mohla by být součástí nějaká pomůcka na otevření krytu baterie.
Abych to nějak uzavřela..Tento výrobek po osobní zkušenosti mohu dál jedině doporučit,je sice pravda,že cena je vyšší, ale myslím si, že díky němu ušetřím za nákupy masek a krému proti černým tečkám.No a myslím, že i ke kosmetičce nebude potřeba docházet tak pravidelně kvůli čištění pleti.takže ve finále tento výrobek možná i nějakou tu kačku peněžence ušetří.Mrkající To se, ale pozná nejspíš až po delší době používání.Úžasný

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account