Zpívající pejsek od Fisher Price. Znáte ho? Jaké hračky kupujete vašim dětem nejraději?
Jestli máte děti, tak určitě znáte hračku mluvícího a zpívajícího pejska od Fisher-Price.
My ho doma sice nemáme, ale sestřenice od mé divošky ano, a vždy, když jsme byli u ní na návštěvě, tak si ho chtěla nejlépe přivlastnit a dokázala si s ním hrát hodiny. Už jsme jednu dobu také přemýšleli, že jí ho pořídíme, ale nakonec k tomu nedošlo. A představte si, že teď nově Fisher-Price přišel s jeho holčičí verzí – jeho sestřičkou s podobnými vlastnostmi jako má on. Jen je na rozdíl od pejska jen v češtině, místo v česko-anglické verzi, ale to nám nevadí, to je podle mě pro úplně ty nejmenší stejně nepodstatné. Anglická slovíčka dohání ve školce.
Takže bylo jasné, že ji musíme mít. Shodou okolností mi ale přišla nabídka ji otestovat, takže nebylo co řešit a psí slečnu už máme druhým týdnem doma. (Jestli sledujete můj Instagram, nebo jste koukali můj poslední vlog, tak jste ji už viděli ;-) ).

Jelikož už jsme tak nějak od jejího bratříčka věděly, co čekat, její funkce nás s holkama moc nepřekvapily. Jsou prostě skvělé! Je neuvěřitelné, kolik toho umí a jak dokáže děti různých věkových kategorií zabavit. Je tedy určená pro děti od 6 měsíců do 3 let, ale moji divošku baví, i když ji pomalu táhne na čtvrtý rok. Jednak se moc povedl její design, má fakt rozkošný a veselý kukuč a mašličky za ouškama, což ocenila hlavně moje starší princezna, protože díky její posedlostí Minnie má slabost pro mašličky všech druhů.

A tedy k tomu, co umí. Na tlapce se dá přepnout, pro jak staré dítě ji chcete využít, jakou úroveň zpívání a říkání požadujete. Takže pro Stelinku ji zapínám na 1, kdy dítě učí části těla (třeba ruka, když ji dítě zmáčkne),abecedu, barvy, to vše v různých verzích a formách – pomocí písniček a říkadel. U druhé úrovně děti nabádá už k nějaké akci a zpívá (třeba pošli mi pusu, zatleskej apod. :-) ), a ve třetí úrovni je už taková kamarádka, kdy si s dítětem jakoby povídá a chce si s ním hrát :-)
Takže jak vidíte, umí toho opravdu hodně a říkanka „Hlava, ramena, kolena, palce“ je u nás hodně populární…Naštěstí lze nastavit i hlasitost, takže je vám jasné, jaký její stupeň máme my :-)
Všechny dovednosti pejska jsou pro dítě velmi intuitivní a už i Stelinka se naučila, jak se zmáčkne srdíčko (které i svítí), nebo ouško.

Tady na krabici konkrétně můžete vidět, jak si s touto roztomilou psí slečnou může dítě vyhrát.

Když to i za holky shrnu, tak tuto hračku považujeme opravdu za povedenou, nejenom že si s ní děti užijí zábavu, ale i je něco naučí. Prostě nás moc baví a já jsem ráda, že existuje něco, co moje holky zabaví a mám tak i nějaký čas pro sebe ;-)

Slyšeli jste o této hračce? Máte zkušenost s jejím bratříčkem?

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account