Výzva! Ta lahodná chuť! A plno elánu a energie. Martina4 se dělí o výsledky testování.

Usmálo se na  mě  štěstí a  já vyhrála  KetoFit na  14  dní. Měla jsem z výhry velkou radost, protože jsem se dlouho chystala k tomu, abych zhubla. Ovšem chyběla jakákoli motivace. A tento balíček byl pro mě výzvou.

Po otevření balíčku jsem se zděsila množství. První myšlenka, která mi bleskla hlavou byla: “Tohle sním a mám 10 kilo nahoře. :D” 2 dny před obdržením balíčku jsem byla u zubaře a po jeho zákroku jsem měla jasné instrukce – následující dny jezte jen kašovitou stravu. Což u KetoFit nebyl problém, a tak jsem se do toho pustila.

A protože jsem již měla možnost krátce tyto produkty testovat, tak jsem měla výhodu v tom, že jsem věděla, do čeho jdu. Stačilo si už jen sepsat večer před začátkem plán, kde jsem si stanovila co a kdy budu jíst. Vzhledem k tomu, že vstávám kolem šesté hodiny ranní a spát nechodím dříve jak ve 23 hodin, tak můj stravovací plán KetoFit byl následovný: 

Stravovací plán KetoFit

6 hod – koktejl

9 hod – koktejl

12 hod – omeleta / polévka

15 hod – koktejl

18 hod – kaše

20 hod – koktejl

A jaké to vše přineslo výsledky?

Nebudu nikomu nic nalhávat a psát, jak jsem závratně zhubla. Už po prvním koktejlu, který je opravdu vynikající a moc jsem si na něm pochutnala, jsem se cítila skvěle, byla jsem plná elánu a energie. Kam se na něj hrabou vůbec nějaké energetické nápoje. Navíc koktejlů je tolik, takové množství, všechny různé příchuti. A hlavně opravdu zasytí.

Netvrdím ale, že bych neměla to ráno chuť na koblihu, ale přeci jen mám pevnou vůli a dokázala jsem vydržet. Po prvním dnu s KetooFit, který byl zároveň mým posledním dnem na mateřské dovolené, jsem se cítila báječně a usínala s dobrým pocitem.

Je tady druhý den a já jdu po dlouhé mateřské dovolené opět do práce. Dle předem nachystaného  plánu jsem si s sebou vzala vše, co jsem měla v pracovní dobu sníst a vypít. Opět se po konzumaci dostavoval elán a energie, kterou jsem ten den opravdu potřebovala.

A poznatek z práce? Příště musím sbalit více koktejlů, protože všechny kolegyně chtěly vyzkoušet, jak chutná banán, oříšek či višeň.

Troufám si tvrdit, že díky KetoFit se budu brzy cítit opět skvěle. Že se po 6 letech dostanu do svých “starých” pracovních kalhot, také že se zbavím únavy a že zase budu mít chuť se usmívat. 

Martina 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account