85

Milé ženy, tento týden budete mít možnost testovat výrobky Makabelka.cz. Věřte, že to bude stát za to!
Tuto firmu jsem viděla poprvé na Dámské jízdě v Infinity a hned mi padla do oka, nejen výrobky, cenou, ale i přístupem paní majitelky. Netrpělivě jsem čekala až tam pojedu pro svou objednanou kabelku “zebru” (má takový vzor).
Konečněěěěě, otevírám email a tam stojí, že kabelka dorazila. Domlouvám se na termínu vyzvednutí.
Pomalu se blížím na adresu Makabelka, jdu po schodech a pak s nadšením otevírám dveře.
Čeká mě velmi milé přívítání a na stole moje “zebrička”. Osahávám, hladím, prostě je to mazlík 😀 . Paní majitelka mi ukazuje další výrobky a možnosti kombinace se šátky.
Pozor…opět to přichází, možná to znáte, takové to zachvění, to když se vám něco líbí. Ano, objevila se další kabelka, tentokráte hnědé barvy, takovou ještě nemám 🙂 . Zkouším si ji, koukám jak je uvnitř velká, jak se dá nosit atd….Tak tu si beru také. No a ještě nějaký ten šátek.
Odcházím ověnčena nákupními taškami, ale to nevadí, protože uvnitř nesu radosti, věci co mě potěší, co jsou praktické a nezbytné 🙂 . Už se těším až kabelky “vyjdou do terénu”.
Nemyslete si,že jsem tu utratila celou výplatu, ceny jsou opravdu super a navíc tyto kousky nemá celá Česká republika 🙂
Milé dámy,pokud si chcete udělat radost a užít si opravdové rozmazlování, to když vás nikdo nenutí ke koupi,ale dává vám prostor si vše v klidu prohlédnout a věnuje se vám, tak vzhůru na nákupy.
Vyberete si kabelku nebo šátek?
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account