93

“Různé typy žen, různé chrupy, ale společná testovací vášeň…”
Ve středu byla super testovačka přímo v karlínské pracovně. Spousta nadšených žen, které se nebály a odvážily si pod dozorem dentální hygienistky vyčistit zoubky a naučit se ovládat úžasný kartáček od Philipsu, který budou se svou skupinou testovat a pak budou psát hodnocení, jak tento produkt obstál.
Bylo moc fajn, poznat další členky z této komunity. Osobně jsem měla radost, že jsem potkala Věrku, kterou znám úplně odjinud a bylo moc milé ji tu vidět. :-*
Kromě lahodného občerstvení, které jsme si všichny daly raději až po vyčištění zubů tu byl prostor na dotazy a dokonce jsem se dozvěděly, že Philips spolupracuje s odborníky, aby co nejlépe pochopil potřeby uživatelů. Konečně značka, která opravdu pátrá po tom, co lidi potřebují!
Otázky a odpovědi:
Kolik času věnujete čistění zubů? Skoro každý tvrdí, že 5minut, ale je to mnohem méně. Kartáček Philips je nastaven na dobu 2minut a bohatě to stačí.
Používáte ústní vodu po každém jídle?….nemusíte, ona zase tolik bakterií neničí a dokonce je lépe, pokud ji používáte jen, pokud máte přímo zdravotní problémy. Či jednou denně na osvěžení dechu.
Za jak dlouho po jídle si čistíte zuby? Věděly jste, že pokud je to hned, tak si můžete zničit sklovinu? Ideálně je si je čistit až cca 30minut po jídle.
Existuje ideální zubní pasta? Neexistuje, nebot´záleží hlavně na technice čištění zubů.
…atd.
Na závěr jsem se odebraly do koupelny, kde nás čekalo společené čistění zubů. ANO společné a veřejné! Protože jsme se učily, jak správně přiložit k zoubkům kartáček, aby čistění fungovala tak, jak má. A výsledky? Na ty se můžete těšit zhruba za tři týdny, kdy všechny testerky vydají svá “prohlášení.”
A co vy, milé ženy, prozradíte mi, jaké produkty k čistění zubů používáte?
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account