112

Tentokrát si pro vás v Tescu připravili vykrajovátka za Milka sušenky.
Těšíte se na cukroví? Všude straší koronavirem a vy se zasněte a myšlenkami se přeneste do doby vánoc. Je večer 23. prosince, sedíme u plápolajícího krbu, popíjíme zázvorový čaj a nasáváme kouzelnou atmosféru Vánoc. Uklizeno, dárky zabalené a patnáct druhů cukroví, pečlivě uloženého v papírových krabicích. 
Víte, že pro Milku jsou důležití chovatelé? Výhradně alpské mléko používá také proto, že kromě kvality čokolády je pro nás důležitý i vztah k lidem, kteří zde žijí. Stejně jako podpora pečlivě vybraných místních farmářů, kteří sdílejí naše hodnoty a vyrábějí tak mléko, jemuž se nic nevyrovná. Milka podporuje místní dodavatele mléka již 120 let a nakupuje suroviny od drobných rodinných farem, které si hospodářství předávají už po celé generace. Jsme hrdí na to, že i díky nám mohou místní farmáři žít a pěstovat tradici výroby mléka v alpských regionech.
Pro Milku jsou důležité i kravičky. To, že spolupracuje s drobnými farmáři a chovateli, kteří mají svou práci rádi, kteří znají každou svou krávu jménem, znamená, že naše zvířata mají tu nejlepší péči a je o ně vždy dobře postaráno. Víme totiž, že jen zdravé a spokojené krávy dávají vysoce kvalitní mléko.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account