79

Vždycky jsem zastávala názor, že malá téměř roční miminka k životu rozhodně nepotřebují vymoženosti dnešní doby jako je televize, ipady, chytré telefony. A vždycky jsem si říkala, že dítě přeci neudělá štastnějším ta kupa zbytečných hraček, kterou jsem pokaždé viděla u mé sestry a synovců doma.
Nyní po 10 měsících po porodu opět měním názor ;-).
Přiznám se, že když opravdu potřebuji mít klid a něco doma udělat, uvařit, uklidit, vyžehlit, pustím holkám (pozn. desetiměsíčním dvojčatům) program Duck TV (program pro ty nejmenší od tří měsíců). Ano, pyšná na to nejsem, ale klid mi to opravdu na chvíli zajistí.
Pokud nemůžeme být venku a hraní už nás opravdu nebaví, pouštíme z iPadu či telefonu youtube -animované písničky, Tutitu (znalé maminky ví ;-)), Chňapíka krokodýla atd. Holkám se to moc líbí a “zabijeme” tím poměrně dost času.
A hračky? Už teď se jim nevejdou do ohrádky… a to máme průměr dva metry 😉 Stále přikupujeme nové, protože ta naposledy nová je bavila tak půl hodinky, poté stejně vytahuji staré dobré veškeré plastové nádobí, co mám v kuchyni. Ano, dřevěnou dětskou kuchyňku už mám samozřejme vybranou taktéž ;-). Každopádně tu zbytečnou kupu hraček stále rozšiřujeme.
A jak jste na tom vy, maminky? Jak trávíte čas se svými prcky??? Jste na tom podobně nebo bych se já jakožto maminka měla polepšit a být kreativnější, pokud to tedy jde.

Těším se na období, až holkám budou zhruba dva roky, již před měsícem jsem zakoupila knížku Vyrábíme s dětmi a tam je tedy super nápadů, co s časem a jak prcky zabavit.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account