Tak tento Spangebob byl nejenom vtipný, hodný a zábavný, ale dokonce i přenáramně sladký. Byl totiž celý dortový a pokrytý marcipánovou dobrotou.
Tak to byla silná příjemná vzpomínka. Jeho korpus sice nenávratně zmizel v útrobách oslavenců, ale vzpomínka na oslavu Kryštůfkových 11 narozenin zůstala.
To nevím, čí to by byl šílený nápad slavit narozeniny Kryštůfkových kamarádů  dohromady a pořádat dětem zábavné párty. Postupně se z nevinné zábavy staly obří akce, které vyžadovaly důkladnou přípravu a organizaci.
To totiž není jen tak, pořádat narozeninovou párty. Začne to pozvánkami. Kromě objednání dortu, přípravy pohoštění a nápojů bylo třeba připravit zábavný a hlavně různorodý program. Jak se řekne březen, tak mi už v hlavě začnou skákat všechny možné soutěže vhodné pro děti.
Kromě hlavního dárku pro oslavence se vždy muselo počítat i s drobnými dárky pro přítomné děti. Kamarádky šly ještě dál, ty dokonce sehnaly i bednu pro vítěze. To napětí, který z nich se dostane na první místo, bylo vždy stejné, ale nakonec dostaly všichni stejně.
Inu, není vždy důležité vyhrát, ale zúčastnit se.
Jeden rok jsem prožívala tak intenzivně, že jsem sama sebe převlékla za klauna. Přicházející hosty jsem vítala veselým tancem s pompóny v ruce a vůbec nechápu, proč si všichni dospěláci ťukaly na čelo. To vážně nevím, dětem se to líbilo.
Oslava se Spangebobem probíhala v duchu „ Bylo nás pět.“  Pět kluků a pes. První jarní paprsky nás vytáhly na zahradu a kromě střílení vzduchovkou, překážkové dráhy, házení balónků, divokého sjezdu ze skluzavky ukončené kotoulem byla naše Ellis hlavní atrakcí.
Naše Ellis je náš pes. O border kóliích se traduje, že to jsou nejchytřejší psi,  a když se dobře vycvičí, tak umí spoustu zábavných kousků. Naše Ellis je třeba v přebornice ve hraní fotbalu. Vážně. Takže hlavním úkolem soutěžících kluků bylo dát branku naší Ellis, která urputně hájila svojí branku.
Kluky taky překvapilo, jak je šikovná a že se nenechá jen tak napálit a dát jí gól není jen tak.
Tak to by nevymyslel ani Spangebob.
Kromě sladkého pochutnání máme další příjemnou vzpomínku.  Spangebobe  dík, byl jsi vážně skvělý.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account