Je jí sedmnáct a je Mistryní Evropy mládeže. Seznamte se s Denisou Grimovou, která se věnuje westernovému ježdění. Svému koníčku i koni se věnuje natolik, že sbírá jeden titul za druhým. Je důkazem, že píle a trpělivost přináší růže, resp. úspěch.
 
Elegance především
Možná si pod pojmem western představíte drsné kovboje a divoký dobytek, který kovbojové se svými koňmi dokážou zkrotit. Westernové ježdění jako moderní sportovní disciplína sice čerpá z původního pojetí westernu, zakládá si na pružnosti, obratnosti a umění jezdce, ale přidává k tomu navíc ladnost a eleganci. Tím se ke slovu dostávají i zástupkyně něžného pohlaví, kterým je elegance přece jenom bližší více než mužům.
V několika kategoriích se ve westernovém ježdění hodnotí vedení koně, krok, klus, cval, couvání nebo obraty. Je třeba předvést perfektní jízdu definovanou i přesností, dokonalou pozicí těla a také dokonalou souhru jezdce s koněm. A to vše Denisa Grimová předvádí. Díky tomu se může pochlubit mnoha tituly, ke kterým v roce 2018 se svým koněm TT Moondance přidala i přidala titul mistra ČR Hunt Seat Equitation nebo vícemistra ČR Hunter Under Saddle. Stala se také partnerem českého výrobce krmiva značky Fitmin.

Mistryně Evropy mládeže
Zatím největší úspěchy připsala tato famózní westernová jezdkyně na své konto v říjnu ve Zduchovicích u Příbrami. Konalo se zde Mistrovství Evropy koní Appaloosa a Denisa zde získala tituly vícemistra, mistra ČR WRC 2018 anebo dvojnásobného Championa ČR WRC 2018. Celkem zde sklidila deset titulů mistryně Evropy.

Slavnostní předání titulů proběhlo tuto sobotu na Galavečeru WRC 2018 ve zlínském interhotelu Moskva.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account