Rok se s rokem sešel a my jsme s Kubíkem vyrazili na pokračování muzikálu Kapka medu pro Verunku s názvem královna Kapeska. Patříme už k pravidelným návštěvníkům pražského divadla Hybernia. A musím říci, že druhé pokračování nás nadchlo snad ještě víc než první díl. „Mě se nejvíc líbí ti čerti,“ povídal Kuba, který měl opět oči navrch hlavy, a navíc shodou okolností seděl hned vedle syna Felixe Slováčka ml., který se jmenuje také Felix.  

Musím říci, že nejvíc obdivuji, když v muzikálu zpívají a hrají malé děti. A to byl právě tento případ. To, jak to celé zvládnou, je prostě úžasné. Kubíčkovi se nejvíce líbila malá princeznička Zlatovláska.

Pohádkový muzikál nadchne malé i velké. Myslím, že každý si v tom najde to své. A moc se mi líbí také skutečnost, že nejde jen o „plytký“ děj, ale velmi poučný příběh, který se týká každého z nás. A samozřejmě nechybí naprosto úžasné výkony protagonistů, zejména pak Martiny Pártlové, na kterou máme v Hybernii vždycky štěstí a zpívá naprosto božsky.

A v závěru byla možnost vyfotit se s některými zpěváky a udělat si s nimi fotku, což jsme samozřejmě využili, jak jen to šlo. Nejlepší fotka je ta s čerty, co říkáte?

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account