93
 
​Milé ženy,
Protože jsem sama maminka malého chlapečka a je mezi námi tady určitě mnoho dalších maminek, ale také babiček, tetiček nebo jen těch, kteří chtějí pomoci, rozhodla jsem se tento příspěvek sdílet. 
  
Letos jsme se rozhodly darovat 110 vstupenek, těm, které si zaslouží být součástí konference, ale ne všechny si to mohou díky aktuální situaci dovolit – ŽENÁM ​MAMINKÁM. 
  
25. 3. 2017 bude patřit ženám, které pracují na své kariéře. Tento den   organizace Business & Professional Women pořádá MENTORINGOVÝ DEN v rámci konference Equal Pay Day (http://www.equalpayday.cz/).
  
Abychom našly ty, které takový dárek ocení, nejvíce potřebujeme Vaši ​POMOC.   SDÍLEJTE prosím tuto pozvánku s odkazem na přihlašovací formulář – rozešlete výzvu newsletterem, sdílejte banner na sociálních sítích, zapojte další ženy, aby se zpráva donesla těm, které zde mají být! 
  
Hledáme jak maminky, tak dárce, kteří je podpoří libovolnou částkou: www.hithit.cz/adoptujmaminku. ​Že by vaše firma? Nebo kolega, kolegyně či partner?
  ​
Ženy mohou nominovat maminky kamarádky, maminky samoživitelky a jiné skvělé maminky, nebo samy sebe.​ ​Stačí vyplnit dotazník níže. ​
  
Kdybyste s čímkoliv potřebovaly poradit, neváhejte se ptát. 
Se srdečným díky se těšíme na viděnou v březnu. ​
 
  Helena Dreiseitlová
  Projektová Manažerka EPD 2017
  T: 731 970 136
  E: Helena.Dreiseitlova@bpwcr.cz
 
Nominujte maminku
 
Přihlašte maminku na rodičovské dovolené, které chcete dopřát den plný inspirace, povzbuzení a nových zkušeností. Mentoringový den   se koná v sobotu 25. března 2017 na konferenci Equal Pay Day v Praze   #EPD2017.
  
Nominujte se sama! 
Vyplňte krátký dotazník a získejte vstupenku na mentoring v kampani Hit Hit
  www.hithit.cz/adoptujmaminku
         

   
VYPLNIT FORMULÁŘ
   
         

 

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account