108

Protřídit myšlenky a udělat si volný čas je opravdu důležité! Lucie vám sdělí její zkušenosti.
DVAKRÁT ŘEŽ A JEDNOU MĚŘ
Svoji rodičovskou dovolenou si užívám i díky mým báječným kamarádkám. Povídala jsem vám už o nich? Jsou totiž úžasné. Bez nich by byl život ponurý. Navíc mě fascinuje, jak je každá jiná, ale při tom mají jedno společné. Jsou to silné ženy.
Tento týden jsem si užila fantastický výlet z jednou z nich. Naložily jsme dvě děti, dva kočárky, dva babyringy,  dvě tašky na plavání a svačiny do auta. Cítily jsme se jak kočovní cigáni. Autičko dřepělo u země, ale my jsme celý natěšený frčely vstříc dobrodužstvím (dobrodružstvím je pro nás každý výlet s dětmi). Jen ten boční vítr mi dal někdy pořádně zabrat. Cestou jsme si povídaly o mém podnikání. Moc mi to pomohlo urovnat si hlavu. Došlo totiž k velkému přehodnocení. Budu se pro začátek věnovat pouze jedné části a změnila jsem trochu i její koncept. Co mě k tomu vedlo?
Došlo mi totiž několik věcí:
1) V tomto případě je méně více.
2) Nechci časem litovat, že jsem si dětí do sytosti neužila a na partnera nemám čas.
3) Chci dělat pouze to, co mě bude naplňovat a co mě bude nabíjet – momentálně si to můžu dovolit.
4) Pro začátek by původní projekt byl moc drahý.
5) Zabral by mi více času než jsem předpokládala
6) Než by se původní projekt ujel, trvalo by to delší dobu.
Moje kamarádky mají můj obdiv. Jsou při mě během všech mých myšlenkových obratů. Mám fantastického chlapa, ale ani ten by to nedal. Zajímá mě jejich názor a docházi mi, jak důležité je nechat podnikatelské záměry uzrát, než se do nich vrhnout po hlavě. Život je příliš cenný na to, abychom ním mrhaly a některé chvilky se nedají nahradit žádnými penězmi.
Holky, a mám první velký pokrok – sehnala jsem úžasné prostory 🙂
 
 
 
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account