146

Vnější materiály, které používáme na zimní fusaky
100% BAVLNA
Jedná se o pevné bavlněné plátno, které je ze spodní strany podšito nepromokavou vrstvou. Vrchní strana bavlny nemá voděodolnou úpravu, proto může v mokru navlhnout, vlhkost však nepronikne přes druhou nepromokavou vrstvu fusaku. Případným zájemcům nabízíme naimpregnování fusaku speciální nono impregnací na textil, která zajistí nepromokavost bavlny i z vnější strany a vydrží až 10 vyprání (nutno prát bez aviváže).
Výhodou tohoto fusaku je, že když ho po odepnutí předního dílu v kočárku otočíte, vznikne velká designová podložka, kterou lze používat z obou stran – hřejivé fleecové, ale především z bavlněné strany z designovým vzorem. 100% bavlna je ryze přírodní materiál, který je velmi příjemný pro dotek s dětskou pokožkou a umí dobře odvádět pot. Navíc měkká výplň fusaku přispívá k pohodlnému sezení.
Nevýhodou přírodního materiálu, jako je bavlna, může být, že i přes velmi kvalitní digitální tisk, barvy po opakovaném praní mírně blednou. Záleží však na četnosti praní a na používané teplotě vody. My v Tallule doporučujeme prát při teplotě 30 až 40 °C (podle míry zašpinění) a používat sušičku jen zřídka.
KOČÁRKOVINA
Materiál ze 100% polyesteru, který se používá například na výrobu kočárků, stanů a pod.
Jeho hlavními výhodami je: voděodolná povrchová úprava,
Barvy jsou stálé a neblednou ani při opakovaném praní,
materiál odolný proti zašpinění, případně je otíratelný.
Oba fusaky od 1-4 let mají stejný střih. Zimní fusaky ze 100% bavlny vyhotovujeme i na zakázku, do 2 týdnů. Látky na zakázku vybírejte z našem vzorníku.
 
Použité fotografie jsou z www.tallula.cz

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account