Prožijte neopakovatelné Vánoce jako z Ladových pohádek v muzeu Grévin, které se při příležitosti oslavy 130. výročí narozenin malíře Josefa Lady na celý prosinec promění v jeho zasněžený svět. Lobby muzea prozáří Marie s Josefem a Ježíškem v jesličkách, vánoční stromeček a další dekorace, které připomenou vánoční krajinu z kouzelných obrázků tohoto jedinečného českého malíře. Během prosincových víkendů Grévin nabídne i kreativní dílničky pro malé i velké návštěvníky.
V expozici staropražské kavárny bude Josef Lada pobafávat dýmku s dobrým vojákem Švejkem, kterého nenapodobitelně ilustroval. Na vánoční atmosféru se těší další desítky českých a zahraničních hvězd filmového a hudebního nebe, sportu nebo politiky. Lucie Bílá na Vánoce do Grévinu láká návštěvníky ve sněhobílých šatech ze svého turné, Marilyn Monroe svátky přivítá v bílém kožíšku a nedočkavý je i Krteček Zdeňka Milera, který letos slaví 60. jubileum. Tradiční české Vánoce a jejich atmosféru prostupující celým muzeem si nenechá ujít ani papež Jan Pavel II., který se v Grévinu zdrží jen do Velikonoc.
Během prosincových víkendů si v zábavných tvůrčích dílničkách můžete vyzkoušet výrobu tradičních vánočních ozdob, nazdobíte si perníčky nebo se pustíte do výroby vlastního betlému, zatímco děti mohou napsat dopis Ježíškovi. V úterý 5. prosince bude muzeem Grévin chodit Mikuláš a hodným dětem rozdávat poukazy 1+1 vstupenka zdarma. Na Štědrý den se pak muzeum rozezní vánoční hudbou a zpěvem koled, přijďte si zazpívat!             
2. – 3. 12. 2017
Výroba vánočních ozdob na stromeček
 
5. 12. 2017
Mikulášská nadílka
 
9. – 10. 12. 2017
Zdobení perníčků
 
16. – 17. 12.  2017
Psaní dopisů Ježíškovi
 
23. 12. 2017
Vytváření vlastních betlémů
 
24. 12. 2017
Dopolední zpívání koled (od 10.00 do 14.00)

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account