Inspirace a síla z nejtemnějších chvil: Příběh Veroniky Hurdové

Milé ženy,

jsem tady s dalším příspěvkem, protože jsem si už tak nějak zvykla se s Vámi dělit o to, co se mi líbí, co mě těší, co mě dojalo a třeba i rozplakalo, před čím (kým) hluboce smekám …

A v posledním týdnu je to právě tato ŽENA – Veronika Hurdová. Narazila jsem na ni náhodou, to když moje kamarádka na Facebooku reagovala na její příspěvek – http://www.krkavcimatka.cz/2016/04/rozhovory-s-nebem.html. Přečetla jsem ho jedním dechem, slzy mi tekly po tvářích a nebyla jsem schopna slov.  Nešlo mi do hlavy, jak někdo dokáže najít tolik vnitřní síly a srovnat se se ztrátou toho nejbližšího člověka. Navíc v době, kdy s ním čeká třetí dítě. Seděla jsem jak opařená a říkala si, že se až stydím jaké hlouposti občas řeším. Ale to tak má asi každý.

Samozřejmě to byl impulz k tomu, že jsem zkoukla večer celý její web (osobní blog) a hltala opravdu každou řádku. Veronika píše opravdu moc čtivě. S každým písmenkem jsem ji toužila poznat osobně a nebo ji aspoň nějak pomoci v její nelehké situaci. Tahle mladá žena má můj hluboký obdiv za to, s jakým optimismem a nábojem se pere s životem v tomhle nelehkém období. 

Její blog http://www.krkavcimatka.cz/ rozhodně stojí za zkouknutí. Doporučuji. Je to krásný návod, jak se ze života nepo…. (dámy prominou 😉 ani ve chvíli, kdy nám podrazí nohy.  Návod jak se těšit z každého dne, hodiny a minuty. Opravdu inspirativní. A tahle holka opravdu nevaří z vody. Věřím jí každé písmenko.

No a teď přišel krásný okamžik, kdy mohu i já pomoci. Veronika právě totiž vydala knihu pohádek a i to je důvod, proč Vám sem píšu.

Nejenom proto, abyste tuhle výjimečnou ženu prostřednictvím jejího blogu poznali, ale pokud budete chtít, můžete jí pomoci i koupí její právě vydané knihy.

Je tady s námi spousta maminek, babiček, tetiček, kamarádek … a dobrých knih pro děti není nikdy dost.

Já jdu spočítat všechny mrňousy v rodině a okolí a jdu spáchat objednávku. 😀

A tohle je jedna z reakcí na Facebooku u knihy: “Krkavčí matka” pro mě holka co TEĎ porodí Janka. Třetího potomka. Holka co se pere se skutečností, že její muž u porodu nebude. Odešel. Je někde na obláčku a sleduje svou ženu jak zvládá. Pro mě holka, co jede jako motorová myš. Pokora. Tak ať se podaří co nejdřív dotisk, protože praštěných pohádek není nikdy dost!” 😉

Milé Veronice hodně sil a právě teď, kdy čeká každým dnem příchod svého třetího dítěte, přeji do života už jen vše dobré! 

*heart* Petra

Zdroj: Petra Horníková

1 Komentář
  1. NelaVávrová 10 měsíců ago

    Paráda ❤️

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account