Hodně předškolních i školních dětí má problémy s výslovností různých hlásek a s mluvením vůbec. Pokud máte také dítě, kterému chcete pomoci, doporučuji přečíst si tyto stránky, kde logopedka krásně a s lidským přístupem srozumitelně vysvětluje vše, co Vás zajímá ohledně mluvení dětí a jak všechny úkony správně načasovat.
Doporučuji přečíst blog http://martinakolmanova.cz/clanky/Pokud bude Vaše dítě potřebovat logopedickou pomoc, tak i tu zde on-line najedte.
Píšu to proto, že logopedů je hrozně málo a také jsme se potýkali s problémem s řečí, i když se nejdnalo zrovna o dítě a sháněli jsme jsme různé materiály a rady ,jak dotyčného rozmluvit. Pomohla mně právě paní, které jsem dnes vděčná za to, že můj manžel mluví a která se dnes věnuje dětské logopedii on-line.
http://martinakolmanova.cz/
Na stránkách má krásné a poučné články pro rodiče s dětmi a také zde nejdete e-booky, on-line kuzy , on-line terapie a spoustu dalších dobrých rad. Věřím, že někomu se tyto informace hodí, protože spousta rodičů ani neví, jak svému dítěti může pomoci, aby se necítilo ve škole méněcenné.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account