Kde si koupila ten svetr? Zvolte nejoblíbenější značky pro malé děti a inspirujte (se)! 🙂
“HA, kde si koupila ten modrej svetřík s kytičkama?” vybafnu na kamarádku, sotva stačím pozdravit. 
“Kde jste sehnaly tyhle krásný lahvičky na pití?” ptá se mne kamarádka u oběda. 
“Už fakt nevím, jaký mám koupit boty, co kupujete vy?” píše mi zoufalá kamarádka. 
“Holky, tak tohle rozhodně nekupujte, rozpadlo se to po dvojím praní,” píše varovný mail další. 
Jo, jsem máma. A česká k tomu 🙂 Nevím, jak vy, ale taky jsem vždycky tápala a občas tápu i nadále (ač s dvěma dětmi už má člověk přece jen nějakou tu zkušenost za sebou), jakou třeba vybrat autosedačku nebo kde koupit nábytek do dětského pokojíčku a kam zajít pro kvalitní dětské boty.
Výběr autosedačky naštěstí nechávám na technicky zdatnějšího tatínka, s ostatním si ale obvykle musím poradit sama. Když jsem objevila anketu Česká máma (respektive mi byla objevena proto, abych se na ní také trochu podílela :-)), měla jsem radost, že něco takového existuje a letošní ročník už je třetí v pořadí. Zkušenosti ostatních maminek obvykle hledám face to face a pak sedám k internetu. A anketa, ve které se maminky podělí o svou zkušenosti s různými výrobky pro děti je prostě….přínosná!
Proč? Protože mámy si prostě pomohou nejlépe 🙂 
Pokud tedy občas také tápete jakou značku oblečení vybrat pro své prcky, jaký kočárek, chůvičku, autosedačku nebo hračku vybrat a kam se obrátit, když potřebujete nábytek do dětského pokojíčku, může pro vás být anketa Česká máma dobrou inspirací. A sdílením svého názoru zase pomůžete ostatním. Taková hezká pomoc od maminek maminkám 🙂
Příjemný bonus je tam ještě v podobě výhry ve výši 10 000 Kč, kterou jedna z hlasujících maminek po skončení hlasování získá a jsou tam i nějaké další drobné dárky.
To ale není to nejdůležitější. Nejdůležitější je právě ten fakt, že se maminky podělí o své zkušenosti a budou si navzájem inspirací.
V nábytku vede Ikea, v kosmetice Nivea 
A že bude zajímavé v čase sledovat, jak se obliba značek mezi maminkami mění a která značka si to lidově řečeno zasloužila či nezasloužila. Zatím třeba suverénně vede v nábytku IKEA (i my ji máme doma :-)), Tesco coby supermarket s dětským sortimentem nebo Nivea v kosmetice a X-lander v dětských kočárcích. 
KLIKNĚTE TADY a hlasujte!
Jednoduše – zkrátka zaklikáte své preferované značky. Jo a novinky můžete sledovat na na Facebooku (chystají se nějaké zajímavé infografiky na téma maminky a děti). 
Takže mámy a mamky….já už to mám z sebou a vy – šup na to 🙂 Díky!
Vaše Jitka (na fotkách se svými úžasnými dětmi, které ze mě dělají tu mámu, kterou jsem :-)) Díky Jana Malečková za fotky!!
PS: Pokud jste náhodou o víkendu (4. a 5. 10.) byli na veletrhu FORTOYS a FORBABIES v pražských Letňanech, možná jste si všimli stánku České mámy hned napravo od hlavního vchodu. Takhle jsem tam vyfotila milé a usměvané slečny (viz. fotogalerie). 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account