Vážení čtenáři,
 
nedávno jsem tu využila příležitosti objednat si v Dárkovně knížku: Domov je místo, odkud tě nevyhodí, ani když vyrosteš od Dagmar Zezulové..
 
Knihu su nejprve přečetl manžel, který byl nemocný…našel ji na mé posteli, tak ji vzal, že se podívá, co to je a hned se začetl. Za dva dny mi ji přečtenou dal a mezitím mi z ní občas přečetl nějaké úryvky. I já jsem knížku za dva dny přečetla a mohu ji vřele doporučit všem.
Sama jsem kdysi před lety vychovávala chlapce z dětského domova, a mnohé mi připomělo i naši rodinu. Paní Zezulová své zápisky vedla s humorem, což se mi moc líbílo
 
Něco o autorce z internetu:
Autorka, lékařka a pěstounka, známá na internetových diskuzích pod jménem MACEŠKA, připravila ke druhému vydání pokračování životů svých přijatých i biologických dětí. S neuvěřitelnou pokorou a laskavostí se rozhodla spolu s dětmi zveřejnit jejich osudy až do dospělosti, protože jejím přesvědčením je, že děti patří domů. Kniha vypráví o Dospívání dětí o období, které bývá nejtěžší kapitolou celého rodičovství. Jak proběhla puberta, jak děti dnes žijí, jak se odvíjejí jejich osudy?
Tím, že autorka popisuje 15 let běhu života své rodiny, od přijetí prvních dětí, po jejich dospělost, poskytuje cenný a nezkreslený pohled na problematiku dětí žijící v dětských domovech a náhradních rodinách.
 
Kdo můžete, knihu si sežeňte a přečtěte…
 
Hudlenka, která děkuje za možnost, vybrat si knihu zde za nasbírané body.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account