306

Pro ty, co nevědí: bydlíme na Praze 10, ale Kája chodí do školky na opačném konci Prahy – v Řepích. Nejvíc kamarádů má právě ze Řep a proto jsem v okolí Prahy 17 hledala místo, kde by mohla proběhnout oslava jeho narozenin. Oslovila jsem několik heren a jako cenově nejpřijatelnější
a zejména nejlépe a vstřícně komunikující mi vyšla herna Človíčkov – Lužiny. 
 

BEREME VŠEMI DESETI, TUTO HERNU PRO DĚTI.
Človíčkov Lužiny je ideální svou polohou. Naleznete ji v obchodním centru hned u stanice metra Lužiny. Pro info: stanice metra Lužiny je bezbariérová.
ČLOVÍČKOV JE NEJEN V PRAZE A NEVYJDE VŮBEC DRAZE.
V Praze se nacházejí tři pobočky Človíčkova – kromě Lužin též v DBK Budějovická a v OC Opatovská.
Človíčkov má však své pobočky i mimo Prahu – v Táboře, Přerově, Olomouci, Kladně, Prostějově a Jablonci. (https://www.clovickov.cz/pobocky/)
Vstupné je od 59 Kč – záleží, do které herničky se vydáte. Za tuto cenu tam můžete být jak dlouho chcete, třeba od otevíračky do zavíračky :-)
VĚRNOST SE VYPLATÍ
Za 10 vstupů získáte jeden zdarma. 

Do Človíčkova na Lužinách je vstupné 89 Kč, permanentka na pět vstupů Vás vyjde o něco levněji, stojí 399 Kč. 

 

HESLO ČLOVÍČKOVA JE ZÁBAVA PRO DĚTI A ODPOČINEK PRO RODIČE
Začneme tedy zábavou pro děti. Kdykoliv přijdeme do jakékoliv herny, tak se Kája rychle svlékne, sundá boty a pak už o “něm skoro nevíme”. Dávám to do uvozovek, protože samozřejmě o něm musím mít přehled a hlídám ho, aby mu někdo neubližoval, nebo aby naopak nedělal lumpárny on. 
Výhodou Človíčkova na Lužinách je, že kavárna – stolky pro hosty – je těsně u herny. Takže máte přehled a můžete být jako rodič klidnější. Přeci jen je to herna menšího typu než třeba Koala v Hostivaři, kde je prostor o hodně větší a ve střehu tam musí být rodič o to víc. Pokud tedy není flegmatik.
Dominantou herny na Lužinách je velký cha-cha box plný různých prolézaček, skluzavky, trampolíny, dráhou na autíčka a tunelů. Pro ty nejmenší dítka je připraven bazének plný balónků, mini skluzavka, kuchyňka, autíčka, skákací míče, aj.
Prostředí bylo čisté, uklizené. Toalety se nacházejí v chodbě hned za rohem,  mimo prostor herny. Paní, která nás obsluhovala, je na nás při každé návštěvě milá a je ochotná.
NEMUSÍTE MÍT VŮBEC OBAVU, KDYŽ TU UDĚLÁTE DĚTEM OSLAVU 
Jak už jsem psala, tak nejvstřícněji ze všech oslovených heren reagoval Človíčkov, resp. paní Nekvindová. Domluvila jsem si s ní schůzku v herně na Lužinách s tím, že naplánujeme detaily oslavy. A tak se stalo. Povídaly jsme nakonec nejen o oslavě, ale i o úplně jiných věcech a jsem moc ráda, že jsem ji poznala. 
Pro oslavu (či jinou událost) si můžete v Človíčkově zarezervovat pár míst, ale dokonce i hernu celou. Bližší informace naleznete zde:
Oslavu jsem původně naplánovala na leden, ale protože vypukla chřipková epidemie, tak jsme nakonec museli termín přesunout až na sobotu 7. 3. 2020.
Paní Nekvindové stačilo, abych ji v pátek 6.3.2020 kontaktovala a upřesnila počet dětí a dospělých, zároveň jsem objednala talíř se zeleninou, talíř s ovocem a popcorn.
Co se týče narozeninových dortů, tak si můžete buď přinést dort vlastní výroby .:-) či koupený jinde (v přízemí obchodního centra se nachází “Zelenkova cukrárna”).

V herně si můžete dokoupit občerstvení podle aktuální nabídky.  

Během naší oslavy se jednalo např. o dorty – medovník a cheesecake, linecké, domácí jablečný závin, sušenky, párek v rohlíku, pizzu, sladké dobroty, palačinky, pizzu, tousty a různé druhy nápojů.
Šťastné dítě = šťastný rodič. 
Kája si oslavu moc užil. 
 
Když nebudete vědět, kam s malými dětmi vyrazit, tak můžete zkusit i tuto hernu. Samozřejmě nemusíme mít na ni pak stejný názor jako my, ale Kájovi se tam moc líbí a to je hlavní. Tak papa a zase někdy příště 🙂 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account