102

Když se mi narodilo miminko, přepadly mě obavy, jak vše zvládnu a zda už jsem na to připravená, a když mi dali do náruče ten uzlíček štěstí, byla to láska na první pohled. Po několika měsících našeho soužití jsem jí napsala do deníčku báseň do života.
Narodilo se mi štěstíčko, pro které stojí za to žít. Každé ráno září jako sluníčko a chci stále v náruči ji mít. Říkám jí Eliško Eli Elíku a když papá, držíme se za ruku. Každý den s ní je plný překvapení a každou chvilku se před očima mění. Za měsíc dva či rok, utíká to jako voda, udělá další krok a co nevidět bude dospělá. Vážím si každého okamžiku, co se máme rádi, a mám jen jedno malé přání. Ať provází jí zdravíčko a štěstí a v životě prožijeme spolu ten nejkrásnější dar, co mi byl do vínku dán.
Až mi jednou řekneš maminko, bude to spousta radosti.
Dnes je Elince šest měsíců a já tu budu, až budeš chtít moje pohlazení, přitulíš se ke mě malinko a zmizí všechna tvá trápení. Pohladím tvoji růžovou tvářičku a pofoukám bolavou dušičku, obejmu malé tělíčko a přidržím u sebe maličko. Vzdyť od toho jsem přeci tvoje maminka a nejen když jsi ještě malinká. Za pár let mi utečeš z hnízdečka, ale pro mě jsi a navždy zůstaneš malá holčička.
Jsem šťastná za každý den s mojí úžasnou princeznou.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account